Zeynep Sever kimdir? (Zeynep Sever biyografisi hayatı ve fotoğrafları)

Son dönemde herkes Zeynep Sever Demirel kimdir diye soruyor. Zeynep Sever Demirel biyografisi ile Zeynep Sever Demirel fotoğraflarını sizler için derledik. Zeynep Sever Demirel hayatı www.netgazetesi.net ‘te…

Volkan Demirel’in eşi olarak kendisini tanıtan Zeynep Sever Demirel ile ilgili birçok detay bu yazıda yer alıyor. İşte Zeynep Sever Demirel biyografisi

Zeynep Sever Demirel KİMDİR?

Zeynep Sever Demirel, Türk-Belçika vatandaşıdır. Tam adı Zeynep Kübra Sever’dir. Bir süre Fenerbahçeli kaleci Volkan Demirel ile birlikte olan Zeynep Sever Demirel, 2010 yılında evlenmiştir.

ZEYNEP SEVER DEMİREL’İN MESLEĞİ

Zeynep Sever Demirel, voleybolcudur ve boyu 1.78 cm’dir.

ZEYNEP SEVER DEMİREL’İN HAYATI

2009 yılında Belçika’da güzellik yarışmasında birinci olan Zeynep Sever Demirel, Belçika’nın ilk Türk asıllı güzelidir.

Zeynep Sever Demirel HAYATI

12 yaşında Belçika’ya taşınan ailesiyle birlikte burada 2008’de Bayan Belçika seçilen Zeynep Sever Türk futbolcu kaleci Volkan Demirel’in eşidir. 21 Eylül 2010 yılında Fenerbahçeli kaleci ile hayatını birleştiren Zeynep Sever, Zeynep Kübra Sever Demirel ismini almıştır. Belçika’da Miss Universal 2009 yarışmasına katılan, bahamlar da bu yarışma da 15. Olmuştu. 2009’da derece alamayan Zeynep Sever, dünyanın sayılı Türk güzellerindendir.

zeynep sever demirel kimdir

9 Temmuz 1989 İstanbul doğumlu olan Zeynep Kübra Sever Demirel, Miss Universal güzeli olarak Türkiye’de magazin basınında sıkça yer aldı. Volkan Demirel ile olan evliliğinden Yade isminde bir kız çocuğu annesi olan Zeynep Kübra Sever Demirel, kariyerine evlilik nedeniyle ara verdi.

zeynep sever demirel frikik

15 Şubat 2014 de anne olan Zeynep Kübra Sever Demirel, bu duyguyu başka bir şeyle değiştirmenin mümkün olmadığını, anne olmak ve evlenmek için kariyerine ara vermekle doğru bir şey yaptığını her zaman dile getiriyor. Zeynep Kübra Sever Demirel, Belçika’ya dönmeyi düşünmediğini ve Türkiye’de yaşamaktan memnun olduğunu da sözlerine ekliyor.

Aşk evliliği yaptığını söyleyen Zeynep Kübra Sever Demirel, Volkan Demirel’in spor hayatını her zaman desteklediğini, Türkiye’de aile kurmanın mutluluk verici bir şey olduğunu belirtiyor. Kızı Yade ile tüm vaktini harika bir şekilde geçirdiğini dile getiren güzel manken, gerçek mutluluğun aile kurmakla tadıldığını ve ailesinin işinden önce geldiğini belirtmekte sakınca görmüyor.

Zeynep Kübra Sever Demirel, dizi ve film projelerinden teklif aldığını ancak şimdilik böyle bir şey düşünmediğini de belirtiyor.

Boy : 1.75
Kilo : 55
Doğum Tarihi : 9 Temmuz 1989

 

Bir önceki yazımız olan BMW 218i özellikleri ve fiyatı başlıklı makalemizde 218i Active Tourer, BMW 218i ve BMW 218i fiyatı hakkında bilgiler verilmektedir.

netgazetesi

http://www.netgazetesi.net

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *