Zeynep Koltuk kimdir? (Zeynep Koltuk biyografisi hayatı ve fotoğrafları)

Son dönemde herkes Zeynep Koltuk kimdir diye soruyor. Zeynep Koltuk biyografisi ile Zeynep Koltuk fotoğraflarını sizler için derledik. Zeynep Koltuk hayatı www.netgazetesi.net ‘te…

Zeynep Koltuk hakkında bilmek istedikleriniz bu yazıda… Zeynep Koltuk’un filmleri, Zeynep Koltuk kaç yaşında, Zeynep Koltuk nereli diye soranlar için işte Zeynep Koltuk biyografisi…

ZEYNEP KOLTUK KİMDİR NERELİDİR?

Zeynep Koltuk 1981 yılında İstanbul’da doğmuştur. Adını Behzat Ç. dizisiyle duyuran Zeynep Koltuk, oyuncudur. Zeynep Koltuk daha öncesinde ise ‘Bizim Evin Halleri’ dizisinde ‘Neva’ karakterini canlandırmıştır. Zeynep Koltuk, Adanalı dizisinde de ‘Maria’ karakterini canlandırmıştır.

zeynep koltuk eşi tolga tekin

ZEYNEP KOLTUK EVLİ Mİ? ZEYNEP KOLTUK’UN EŞİ KİM?

Efsane pilot Şener Koltuk’un kızı olan Zeynep Koltuk, 2013 yılında Tolga Tekin ile evlenmiştir. Zeynep Koltuk eşi Tolga Tekin ile ‘Bizim Evin Halleri’ dizisinde rol almıştı. Tolga Tekin de ‘Bizim Evin Halleri’ dizisinde ‘Safa’ karakterini canlandırmıştır.

zeynep koltuk frikik

ZEYNEP KOLTUK’UN EĞİTİMİ

Zeynep Koltuk, 2004 yılında Bilkent Üniversitesi Uluslararası İlişkiler bölümünden mezun olmuştur.

Evangeline Lilly’e benzetilen Zeynep Koltuk, Behzat Ç. dizisi ile kendisini Türkiye’ye tanıtmıştır.

Bir önceki yazımız olan BMW 218i özellikleri ve fiyatı başlıklı makalemizde 218i Active Tourer, BMW 218i ve BMW 218i fiyatı hakkında bilgiler verilmektedir.

netgazetesi

http://www.netgazetesi.net

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *