Yurdal Sert, Ivana Sert’e dava açıyor

Modacı İvana Sert’in eski kocası Yurdal Sert, mahkemeye gidiyor…

Yurdal Sert, Yargıtay’a başvurup eski eşi Ivana Sert‘e soyadını kullanması için verdiği iznin iptalini istedi: “Soyadımı özenli kullanmıyor. Erkeklik gururumu incitiyor”

Ivana sert ‘Smiljkoviç‘ olan kızlık soyadı yerine eski eşinin soyadını kullanmak için mahkemeye başvurmuş, aile mahkemesi Yurdal Sert‘in izniyle olumlu karar vermişti. Ancak Yurdal Sert geçtiğimiz günlerde temyiz için Yargıtay’a gitti. Eski eşinin soyadına özen göstermediğini, erkeklik gururunu incittiğini, Hatem Yavuz ve Sinan Akıman’la ilişki yaşamasının kendisine ciddi zarar verdiğini belirterek kararın iptalini istedi.

Yurdal Sert eski eşinin Serdar Akıman‘la beraberliği için “İyi bir adama benziyor. Ivana’yı mutlu etsin yeter” demişti. Geçtiğimiz günlerde oğulları Ateş’in doğum günü için bir araya gelen ikili sorunları çözmüş görünüyordu.

Ivana Sert ise verdiği cevapta “Boşanma sonrası sadakat yükümlülüğüm yok. Yurdal Sert 17 Şubat 2014’te soyadını kullanmama muvafakat eden bir protokol imzaladı, koşullarda değişiklik olmadı” dedi.

İvana Sert Sinan Akıman’dan neden ayrıldı?

İvana Sert’ten Didem Soydan’a cevap

Bir önceki yazımız olan Erkan Petekkaya'dan Paramparça açıklaması başlıklı makalemizde erkan petekkaya, erkan petekkaya eşi ve erkan petekkaya karısı hakkında bilgiler verilmektedir.

netgazetesi

http://www.netgazetesi.net

You may also like...

1 Response

  1. November 23, 2014

    […] Yurdal Sert, Ivana Sert’e dava açıyor […]

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *