Yüksek performanslı ucuz dizüstü bilgisayarlar

2012 ve 2013 yılının yüksek performanslı ucuz laptoplarını derledik… Fiyatlar çeşitli firmalara göre değişse de en uygun fiyatı bulacağınıza eminiz…

Toshiba Satellite - P serisi

Toshiba Satellite – P serisi

TOSHIBA SATELLITE P SERİSİ ÖZELLİKLERİ

Toshiba, Satellite serisinde ilk kez gözlüksüz 3D teknolojisini kullanıyor. Satellite P serisi, 15.6 inç’le (P850/P855) 17.3 inç (P870/P875) arasında diyagonal ekranlı modelleri kapsıyor. 15.6 inç Satellite P855, aynı anda 2D ve 3D içeriği görüntüleyebiliyor. Bu cihazlar, gerçek 3D görüntü deneyimini 3D ve Blu-ray filmleri izlerken veya 3D oyunları oynarken gözlüğe gerek olmadan yaşatıyor. Aynı anda 2D ve 3D içeriği görüntüleyebilme özelliği sayesinde, kullanıcılar üç boyutlu filmleri izlerken internetten iki boyutlu içeriğe göz atabiliyor. P serisinin tasarımı da dikkat çekici. Bileşenler, özel dokulu alüminyum bir kasanın içerisinde yer alıyor (P850/P870). Her iki kapakta ve alt kısımda dokulu alüminyum kullanılmış alternatif bir tasarım da mevcut (P855/P875).

Asus UX21 - UX 31 Zenbook

Asus UX21 – UX 31 Zenbook

ASUS UX21 VE UX31 ZENBOOK  ÖZELLİKLERİ
Asus’un ultrabook’u Zenbook, yüksek performans ve güçlü donanımı ince bir tasarımda buluşturarak sınırları zorluyor. Farklı üretim ve montaj tekniklerinin kullanıldığı Zenbook, şık bir saatten esinlenerek tasarlanan ince işçilik ürünü alüminyum gövdesiyle göz dolduruyor. Tasarımındaki özeni performansta da gösteren Zenbook, uzun pil ömrüyle 2 hafta boyunca istediğinizde 2 saniye içerisinde tekrar çalışmaya devam edebileceğiniz şekilde bekleme konumunda kalabiliyor. Bang&Olufsen tarafından geliştirilen ses kalitesiyle, 11.6 ve 13.3 inç ekran seçenekleriyle iç güzelliğin dış güzellikle birleşimi olan Zenbook, estetik ve performanstan vazgeçemeyenler için teknolojiyi ‘diz’e getiriyor.

DELL XPS 13 Ultrabook

DELL XPS 13 Ultrabook

DELL XPS 13 ULTRABOOK   ÖZELLİKLERİ
Dell, kenardan kenara ‘çerçevesiz’ ekranı, gün boyu süren pil ömrü ve olağanüstü bir kullanıcı deneyimi sağlayan yenilikçi teknolojisiyle dünyanın en kompakt 13.3 inç’lik Ultrabook’u olan XPS 13’ü tanıttı. 1.356 kg’dan başlayan ağırlığı ve 0,63 cm. olan inceliğiyle Dell XPS 13 Rapid Start ve Smart Connect gibi en yeni Intel teknolojilerini üstün performans ve şık tasarımla kusursuzca birleştiriyor. XPS 13, periyodik aralıklarla ağları tarayarak takvim ve epostayı güncelleştiren Intel Smart Connect teknolojisine sahip ilk dizüstü bilgisayarlardan biri.

SAMSUNG ULTRA 5 SERİSİ ÖZELLİKLERİ

Samsung Ultra 5 serisi

Samsung Ultra 5 serisi


Seride yer alan ExpressCache sistemi ve güçlü AMD Radeon HD grafik kartı sayesinde ince ve hafif tasarım içinde olağanüstü deneyimler sunuluyor. 13 ve 14 inç ekran seçenekleriyle sunulan 5 Serisi Ultra’nın 14 inç 530U4B modeli üstün performansını Intel Core i5-2467M işlemci, 8GB’a kadar genişleyebilen bellek kapasitesi, Diskeeper’in ExpressCache sistemi ve AMD Radeon HD grafik kartı tamamlıyor. Hareket halindeyken de kullanım kolaylığı sunmak için Ultra 5 Serisi 13 inç, yalnızca 17.6 mm. inceliğinde ve 1.43 kg. ağırlığında.

Bir önceki yazımız olan Hangi teknolojik ürününüzden vazgeçemezsiniz? başlıklı makalemizde Apple TV, Hypemachine ve iphone 4 hakkında bilgiler verilmektedir.

netgazetesi

http://www.netgazetesi.net

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *