Youtube fenomeni Danla Biliç kimdir?

Türkiye’de en çok izlenen kadın Youtuber’lardan Danla Biliç kimdir diye merak ediyor musunuz? Danla Biliç röportajı ve Danla Biliç hakkında bilmeniz gerekenleri derledik.

Hürriyet’ten Aslı Barış’a konuşan Danla Biliç, kendisi hakkında bilinmeyenleri anlattı. Peki Danla Biliç kimdir, Danla Biliç kaç yaşındadır? İşte Danla Biliç röportajı…

Para kazanmıyorum” diyen, yalan söylüyordur

YouTube kanalının abone sayısı, 252 bin 591. Instagram’da 284 bin, Twitter’daysa 202 bin takipçisi var. 23 yaşındaki Danla Biliç, ‘alternatif’ makyaj tüyolarını farklı bir tarzla paylaşıyor.

Başlıklar bir hayli yaratıcı. “İşe mizahi bir boyut katayım” diye mi çıktınız yola?

– Oturup senaryo yazmadık tabii ama farklı bir şey olmalı diye başladık bu işe. Beni gerçek hayatımda tanıyan insanlar da bilirler, kamera karşısına geçip süslü cümleler kuramam. Aklımdaki neyse dilimdeki de o olunca ortaya eğlenceli bir şeyler çıktı.

Gelen yorumlar nasıl, acımasız eleştiriler de oluyor mu?

– Olmaz mı… “Kıskanıyorsunuz beni” diyorum iyice sinirleniyorlar ama çok eğlenceli. Her gün binlerce mesaj alıyorum, üşenmeden hepsini okuyorum.

Bu işten kendinizi geçindirecek kadar para kazanıyor musunuz?

– “Kazanmıyorum” diyen yalan söylüyordur ama bu benim asıl işim değil ki. 23 yaşındayım daha, Kütahya’dan İstanbul’a üniversite için geldim, iyi mi yaptım bilmiyorum. Hâlâ da öğrenciyim, Beykent Üniversitesi’nde psikoloji okuyorum.

Bir önceki yazımız olan BMW 218i özellikleri ve fiyatı başlıklı makalemizde 218i Active Tourer, BMW 218i ve BMW 218i fiyatı hakkında bilgiler verilmektedir.

netgazetesi

http://www.netgazetesi.net

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *