Yılmaz Erdoğan’dan Russell Crowe yorumu

Cine5’te yayınlanan ‘Ali Hakan’la Beyazperde’de programına önceki gün oyuncu ve yönetmen Yılmaz Erdoğan konuk oldu.

Yönetmenliğini Russell Crowe‘un yaptığı, Cem Yılmaz’la rol aldıkları ‘The Water Diviner – Son Umut‘ filmini ve filmin set arkasını anlatan Erdoğan film ve çalıştıkları ekip için “Unutulmaz bir serüven, her yönü özel ve bir daha yaşanması çok mümkün olmayan bir şeydi” dedi.

Erdoğan Crowe’un ilk yönetmenlik deneyimini nasıl bulduğu sorusuna, “Fena değildi kerata. İlk film duygusuyla çalışmadık. Görüntü yönetmeni ‘Yüzüklerin Efendisi’ni çeken kişi, Oscarları var. Çok deneyimli büyük isimlerdi. Bir de dersine çok iyi çalışan bir ekip” şeklinde esprili bir cevap verdi. Erdoğan ayrıca Crowe’un kendisine ve Cem Yılmaz’a müthiş bir saygı çerçevesinde davrandığını belirtti.

Yılmaz Erdoğan’ın hayat hikayesi

“Avustralya Türkiye’nin kuzen ülkesi”

Erdoğan, “Bir daha unutulabilir bir serüven değil. Her yönü özel olan ve bir daha yaşanması çok mümkün olmayan bir şeydi. Dünyada bir ülkenin kuzeni varsa Avustralyalılar bizim kuzenimiz. İnsanların önce düşman sonra dost olmaları çok sıra dışı. Bütün ekip Anzak kıyafeti giymiş. Cem Yılmaz’da henüz gelmemişti sete bir tek ben vardım. Kalpağımı takmışım, tuhaftı. İlk kez Anzakları işgalci Türkleri de yurtlarını savunan bir millet olarak gösteren bir film” diye konuştu. Erdoğan ayrıca Amerika’da bazı ajanslarla anlaşma yapabilmek için randevular aldığını ve gideceğini belirtti.

The Water Diviner filmi neyi anlatıyor?

 Russell Crowe ‘Hayde’ sahnesine hayran kaldı

Bir önceki yazımız olan Kara Ekmek dizisinin konusu ve oyuncuları başlıklı makalemizde Kara Ekmek, Kara Ekmek dizisi ve Kara Ekmek dizisinin konusu hakkında bilgiler verilmektedir.

netgazetesi

http://www.netgazetesi.net

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *