Yılmaz Erdoğan eşinin öpüşmesini umursamadı!

Oğlunun kendini çekiştirmesiyle alışveriş yapmaya fırsat dahi bulamadan, soluğu oyun salonunda alan Belçim Bilgin Erdoğan, bütün gününü oyun parkında geçirdi. Rol aldığı ‘Çalsın Sazlar’ filminin vizyona girmesi için gün saydığını belirten Erdoğan, filmdeki öpüşme sahneleriyle ilgili çıkan magazin haberlerine de ateş püskürdü.

Sözcü’ye konuşan Belçim Bilgin Erdoğan; ”Biz profesyonel insanlarız. Bu çok normal, ayrıca o haberleri yapan kişiler utanmalı. Filmi izlemeden böyle haberlerin yapılması çok ayıp. Yılmaz Bey’e de o sahneyi sorabilirsiniz. Kocamla bu konuyla ilgi bir sorun yaşamadım.” dedi.

HARİKA BİR FİLM
Eşi Yılmaz Erdoğan’ın rol aldığı ‘Son Umut’ filmini de yere göğe sığdıramayan Belçim Bilgin Erdoğan, ”Son Umut, bir başyapıt. Harika bir film oldu gerçekten, herkese tavsiye ediyorum. Gönlümüzdeki ödülleri topladı ama biz dünya çapında da ödül bekliyoruz” dedi.

Belçim Erdoğan Çalsın Sazlar’ı ve hayatını anlattı

Bu yıl ikincisi düzenlenen Uluslararası Boğaziçi Film Festivali kapsamında, bir panelde moderatörlük yapan Belçim Bilgin Erdoğan, “Peşinde olduğum şey meşhur olmak değil, ben hikayelerle ilgileniyorum” mesajı verdi.

‘Çalsın Sazlar’ adlı filmle sinemaseverlerle buluşmaya hazırlanan Belçim Bilgin; “Eskiye oranla kendimi daha güçlü hissediyorum. İşime aşığım, hep yeni bir şeyler denemek istiyorum”

Belçim Bilgin kendi jenerasyonu oyuncuların tüm özelliklerini taşıyor: Akıllı, dünyaya açık, meraklı, kendini geliştirmenin ve yeni şeyleri denemenin peşinde… Ocak ayında vizyona girecek yeni filmi ‘Çalsın Sazlar’da şarkı da söylüyor. Oyuncu, InStyle dergisi için hayatındaki değişimleri anlattı… Yazının devamı için tıklayın

Bir önceki yazımız olan Cem Yılmaz'ın 850 bin TL'lik cip'i başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

netgazetesi

http://www.netgazetesi.net

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *