Yeşil Deniz’in Sedef’i Öykü Çelik anlattı

Yeşil Deniz‘ dizisinde ‘Sedef’ karakterine hayat veren Öykü Çelik, evliliğiyle ilgili ilk kez konuştu. Film çekimleri için Bursa’ya gittiğinde işadamı Ahmet Murat Çakan’la tanışan ve 25 gün içinde evlenen oyuncu, “İlk kez aşık oldum. O yüzden evlendim” dedi. Evlendikten sonra Bursa’ya taşınan ve sadece iş görüşmeleri için İstanbul’a gelen Çelik, “Nerede yaşadığımız ve ne yaptığımız değil, beraber olmak umurumda. Bursa’da veya başka yerde yaşamak benim işime engel olmuyor. Şu an Bursa’da yaşayıp, Ödemiş’te çalışan, İstanbul’da işlerini halleden biriyim” açıklamasını yaptı. Kısa sürede evlilik kararı verirken hiç tereddüt etmediğini belirten Çelik, “Maddi zorunlulukları ayrı tutarak söylüyorum ki bence 2-3 yıl sonra evlenilen ilişkiler emin olamamaktan kaynaklanıyor. Ben Murat’ı kaybetmek istemedim ve bu ilişkiyi şansa bırakmadım. Gerçi bu beni çok iyi ikna etti. Tanıştığımız ilk gün bana ‘Seni alacağım’ dedi. Şaka yapıyor sandım. Ama bir saniye bile tereddüt etmedim. Kendine çok güvenen biri olduğu için ben de ona çok güvendim” diye konuştu.

“Ondan çocuk yapacağım”

Ani evlilik kararını ailesinin nasıl karşıladığıyla ilgili de konuşan Çelik sözlerine şöyle devam etti:
“Ailem oyuncu olmamı da istememişti. Ama her zaman arkamda durup bana inandılar. Şu an mesleğimle ilgili hiçbir tereddütleri yok. Aynı şey evliliğim için de geçerli. Onlar daha ‘Erken değil mi?’ diye sorarken biz evlenmiştik. Şu an ailem ve eşim birbirlerini çok seviyor ve çok iyi anlaşıyorlar. Hiç flört etmiş sayılmayız. Şu an flört ediyoruz. Sonra sevgili, nişanlı ve karı-koca olacağız. Şu an birbirimize olan aşkımızı yaşayalım diye düşünüyoruz. O yüzden çocuk için biraz zaman var. Ama ondan kesinlikle bir çocuk yapacağım” dedi.

Ağlatan Dans’ın Begüm’ü Öykü Çelik

MELİS GÜVENÇ

Bir önceki yazımız olan Ali Ağaoğlu ve Hazal Mesudiyeli Bebek'te başbaşa başlıklı makalemizde Ali Ağaoğlu, bebek ve Hazal Mesudiyeli hakkında bilgiler verilmektedir.

netgazetesi

http://www.netgazetesi.net

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *