Yenimalalleli Cafer’in son hali! – 2013

Yenimahalleli Cafer ‘i video paylaşım siteleri bundan tam 7 yıl önce tanıdı. Videoda kendisini ve mahallesini tanıtan sevimli, sevimli olduğu kadar da haylaz Cafer, bir anda sosyal medyanın maskotu olmuştu.

Benim adım Cafer. Boyum 1.10 cm. Kilom 25. Gözlerimin rengini bilmiyorum. Ciguli’yi dinlemeyi severim. En sevdiğim yazar Banapınarı’ndan Hasibe’nin Ahmet. En sevdiğim futbolcu Yenimahalle’den Abidi’nin Mehmet. Samsun 216 ve Parlement’i severim. Babamın bir atasözü var: Sağlığınız için Yeni Rakı için. Kısa boylu ve mavi gözlü kızları severim. Tatilimi Namazgah Dağları’nda geçiririm. En sevdiğim araba Murat 131. Tekno ve kemençeye bayılırım. Benim adım Cafer. Mekanım Yenimahalle. Lakabım 35’lik rakı. En sevdiğim hocam ilkokulda Kenan Hocam. En sevdiğim komedyen Yenimahalle’den Michael. Dayak yemeyi severim. En uyuz olduğum şey tek sigaramın istenmesi. Discovery Channel’da pis işler… Benim adım Cafer. Alayınıza gider. Korkun benden. ” sözleriyle kendisine hayran bırakan Cafer, ilk videonun ardından birkaç tane daha video yayınlamıştı.

Aradan geçen 7 yılın ardından Cafer kendisini tekrar gösterdi. 7 yılın ardından kameralarla arası iyi olmadığı gözlenen  ve ergenliğe adım atmış olan Cafer, tanıdığımız bildiğimiz Cafer’e göre pek utangaç olsa da eski günlerin hatrına sosyal medya onu da bağrına basacağa benziyor.

Bir önceki yazımız olan Dünyanın en iyi ofisleri - GALERİ başlıklı makalemizde dünyanın en güzel ofisleri, dünyanın en iyi ofisleri ve en iyi ofis fotoğrafları hakkında bilgiler verilmektedir.

netgazetesi

http://www.netgazetesi.net

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *