Yengeç Burcu 2016 Burç Yorumu (Nuray Sayarı 2016 yılı Yengeç burç yorumları)

Nuray Sayarı 2016 yılı Yengeç burcu burç yorumları ile karşınızdayız. Yengeç burcu için 2016 yılı nasıl geçecek, Yengeç burcunun 2016 yılında aşk hayatı nasıl sorularının yanıtı da bu yazımızda yer alıyor…

Nuray Sayarı Yengeç 2016 burç yorumlarına geçmeden önce tüm 2016 yılı burç yorumlarını videolu bir şekilde izlemek için aşağıdaki haberimize davet ediyoruz sizi.

2016 yılı burç yorumları (Videolu ve yazılı 2016 burç yorumları)

İşte ünlü astrolog Nuray Sayarı’nın yazdığı 2016 yılı Yengeç burcu burç yorumları…

Yengeç Burcu 2016 Burç Yorumu (Nuray Sayarı 2016 yılı Yengeç burç yorumları)

Yengeç burçları, oldukça duygusaldır. Bu Balık burcunun özelliği gibi gözükse bile, Yengeçlerinde en az bir Balık kadar duygusal olduğunu unutmamak gerekir. Lakin Yengeç, duygusallığını kimseye göstermez. Bunun sebebi de, çoğu zaman egosudur.

İkili ilişkilerde, genelde tutarlı olan bir burçtur Yengeç. Genelde uzun ilişkilerin insanıdırlar. Fakat bu sene, uzun zamandır yürüttüğünüz ilişkilerin sonlanacağı bir sene olacak. Çünkü sakladığınız gerçekle siz de yüzleşeceksiniz. Aslında eskisi gibi değilsiniz ve aranızda romantizm denen bir şey kalmadı! Başta bu duruma hayli üzülen Yengeçler, senenin sonuna doğru rahatlayacaklar.

Çünkü hayatlarının aşkı, kapılarını çalıyor olacak. Eşsiz ve geçmişteki herkesi unutturan bu aşkın kıymetini bilin! İş hayatı konusunda ise sıkıntılar devam ediyor. Bu sene çok maddi sıkıntı çektiniz. Senenin sonuna doğru birtakım iş olanakları sağlandı. Fakat sene içinde biriken borçları örtmek için yeterli değil. Siz pek çok girişim içindesiniz ama sonuç alamamaktan şikayetçisiniz. Bu durum, senenin sonuna kadar böyle gidecek. Bu durumlar ise sağlık açısından size asabiyet olarak geri dönecek.

Bir önceki yazımız olan BMW 218i özellikleri ve fiyatı başlıklı makalemizde 218i Active Tourer, BMW 218i ve BMW 218i fiyatı hakkında bilgiler verilmektedir.

netgazetesi

http://www.netgazetesi.net

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *