Yay Burcu 2016 Burç Yorumu (Nuray Sayarı 2016 yılı Yay burç yorumları)

Nuray Sayarı 2016 yılı Yay burcu burç yorumları ile karşınızdayız. Yay burcu için 2016 yılı nasıl geçecek, Yay burcunun 2016 yılında aşk hayatı nasıl sorularının yanıtı da bu yazımızda yer alıyor…

Nuray Sayarı Yay 2016 burç yorumlarına geçmeden önce tüm 2016 yılı burç yorumlarını videolu bir şekilde izlemek için aşağıdaki haberimize davet ediyoruz sizi.

2016 yılı burç yorumları (Videolu ve yazılı 2016 burç yorumları)

İşte ünlü astrolog Nuray Sayarı’nın yazdığı 2016 yılı Yay burcu burç yorumları

Yay Burcu 2016 Burç Yorumu (Nuray Sayarı 2016 yılı Yay burç yorumları)

2016 yılının, aşk açısından sizi tatmin edeceğini söyleyemeyiz. Eğer ilişkisi olan bir Yay burcu iseniz, ayrılıklar sizi bekliyor olabilir. Evli olan Yaylar ise birtakım problemlerle karşı karşıya gelecekler. Böyle zamanlarda sabırlı olursanız, krizleri başarılı bir biçimde atlatabilirsiniz. Eğer bekar bir Yay burcuysanız, uzun ve sizi tatmin edecek bir ilişki yaşayacağınızı söyleyemeyiz.

Çeşitli denemeleriniz olacak. Bunlar bir süre devam da edebilir. Lakin, hiçbiri kalbinizde ciddi izler bırakmayacak. Verdiğiniz emekler karşılığında, alacağınızı düşündüğünüz bir miktar para var. Fakat ne yazık ki, hesapladığınız paranın tamamını elde etmeniz mümkün olmayacak.

Lakin ekonomik açıdan sıkıntılı olacağınızı söyleyemeyiz. Tutumlu olursanız ve paranızın çoğunu eğlenceye ayırmazsanız, bu yılı oldukça rahat bir biçimde geçireceksiniz. Yılın özellikle ilk üç ayı, daha depresif geçebilir. Bu gündelik hayatınıza da etki edecek. Ama siz bir Yay burcusunuz, uzun süre kapalı kalamazsınız. Üçüncü aydan sonra eğlence ve hareketlilik sizin için tekrar başlıyor. Ve yıl sonuna kadar, herhangi bir depresif hale rastlamıyorsunuz.

 

Bir önceki yazımız olan BMW 218i özellikleri ve fiyatı başlıklı makalemizde 218i Active Tourer, BMW 218i ve BMW 218i fiyatı hakkında bilgiler verilmektedir.

netgazetesi

http://www.netgazetesi.net

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *