Yavuz Bingöl’ün kumar borcu mu var?

Berkin Elvan’ın ailesine söylediği sözlerle gündemde yer alan Yavuz Bingöl ile ilgili ilginç bir iddia ortaya atıldı. İddiaya göre Yavuz Bingöl kumar borcunu kapatabilmek için Ak Partili rolü oynuyor…

Yavuz Bingöl, Hürriyet Gazetesi yazarı Ahmet Hakan’a verdiği röportajda “Tayyip Bey, sokaklarda ölmüş annesine küfredildiği için Berkin Elvan’ın annesini yuhalattı” demişti.

Ünlü türkücü her ne kadar ilk başta Ahmet Hakan‘ın röportajı çarpıttığını öne sürse de Berkin Elvan’ın ailesinden özür dilemişti.

Tüm bunlar yaşanırken Oda TV’nin ve bir Twitter hesabında paylaşılan iddialar da çok konuşulacak cinsten…

Oda TV, Yavuz Bingöl‘ün bu çıkışının nedenini ‘yandaş medyanın düzenleyeceği’ Şeb-i Aruz törenine katılması olarak açıklarken ‘baysal48’ Twitter hesabından da ilginç bir iddia ortaya atıldı.

Ali Baysal isimli Twitter kullanıcısı, ünlü türkücünün bu çıkışının nedenini ‘kumar borçları’ olarak açıkladı.

Baysal, ‘Yavuz Bingöl’ün AKP k..pekliğinin gerekçesi kumar borçları ..!!!‘ diye yazdı ve Yavuz Bingöl‘ün bir kumarhanede çekildiği sanılan fotoğrafını yayınladı.

Bir önceki yazımız olan Beni Böyle Sev oyuncuları isyan etti başlıklı makalemizde Başak Bingüller, Beni Böyle Sev ve Beni Böyle Sev oyuncuları hakkında bilgiler verilmektedir.

netgazetesi

http://www.netgazetesi.net

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *