Yasemin Allen’in hoşlandığı erkek tipi

Son dönemin yükselen oyuncularından Yasemin Allen ideal erkek tarifini yaptı.

Son dönemin yükselen oyuncularından Yasemin Allen ideal erkek tarifini yaptı. ‘Şeref Meselesi’ dizisinin oyuncusu Yasemin Allen dijital dergi adamintown.com’da ‘Erkek nasıl olmalı?’ sorusunu yanıtladı. İşte magazin dünyasının güzel yüzü Allen’den enteresan yanıtlar: “Erkek dediğin Chanel’in erkek parfümleri gibi kokar. Motosiklete biner. Yeni şeyler denemeye açık olması önemli. Beraber sahil kenarı bir yere gidip dinlenebiliriz, ya da sabaha kadar eğlenip dans edebileceğimiz bir partiye gideriz.

MUTFAK BECERİSİ OLSUN
Özenle pişirilmiş, güzel olan her şeyi yer. Ben yemek yemeyi, yeni tatlar denemeyi severim. Mutfakta becerisi olması artıdır tabii. Beraber yemek pişirmekten ve hazırlamaktan hoşlanırım. Erkek dediğin şaşırtarak, özenerek, bazen de amuda kalkarak sever. Yerine göre giyinmeli. Bu çok hoşuma gider. Elbette ikimizin de daha rahat olduğu zamanlar olur.

Yasemin Allen ve Armağan Oğuz hem sevgili hem kardeş!

Suna Yıldızoğlu, kızı Yasemin Allen’ı anlattı

 Yasemin Allen makyajsız görüntülenince sinirlendi

 

Bir önceki yazımız olan Ece Erken evlilik cüzdanını yayınladı! başlıklı makalemizde Ece Erken, ece erken evlilik cüzdanı ve Serkan Uçar hakkında bilgiler verilmektedir.

netgazetesi

http://www.netgazetesi.net

You may also like...

1 Response

  1. May 1, 2015

    […]  Yasemin Allen’in hoşlandığı erkek tipi […]

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *