Yasemin Allen ve Armağan Oğuz hem sevgili hem kardeş!

Yasemin Allen, gerçek hayatta sevgilisi olan Armağan Oğuz’la rol gereği kardeş oldu.

Cinayet ile İlgili Tatlı Hayaller’ adlı tiyatro oyununda başrolü paylaşan çift, iki kardeş ‘Jan’ ve ‘Martha’yı canlandırıyor.

GERÇEK HAYATTA SEVGiLi  OYUNDA KARDEŞ

Bir süredir Armağan Oğuz’la birlikte olan Yasemin Allen, ‘Cinayet ile İlgili Tatlı Hayaller’ oyununda sevgilisiyle iki kardeşi oynuyor

Alp Ataman yönetmenliğinde  sahneye taşınan ‘Cinayet ile İlgili Tatlı Hayaller’de Yasemin Kay Allen  ve sevgilisi Armağan Oğuz, iki kardeşi oynuyor.

Önceki akşam oyundan sonra gazetecilerin sorularını yanıtlayan Allen “İkinci oyunumuzu oynadık, ben uzun zamandır bir oyunda oynamamıştım. Böyle güzel bir ekibe denk gelmem çok iyi oldu” dedi.

Yakında ekrana gelecek ‘Şeref Meselesi’nde de rol alan Allen, “Bir koltukta üç karpuz götürmek nasıl?” sorusunu şöyle yanıtladı: “Dizi ve sinema oyunculuğu yaptığında     da kendini geliştiriyorsun ama farklı kulvarlarda bulunmak kendinde neleri geliştirmen gerektiğini sana hatırlatıyor. Okul gibi bir şey… ”

Kerem Bursün ve Şükrü Özyıldız Şeref Meselesi’ni anlattı

OYUN TRAJiKOMİK
Armağan Oğuz ise oyunu şöyle anlattı: “İçinde hem komedi, hem de trajedi barındırıyor; trajikomik  diyebiliriz. Seyirciyi interaktif olarak tutmak ve onların bizimle beraber olduğunu hissetmek gerçekten keyifli.  Bu ikinci oyun, geçen hafta çocuğu doğurduk, bu hafta büyümeye başladı. ‘Jan’ karakterini oynarken büyük keyif aldım.

“ÖZEL HAYATLA iŞi KARIŞTIRMIYORUZ”

Armağan Oğuz, “Sevgilinizle birlikte aynı oyunda oynamak nasıl bir duygu?” sorusuna “Oyunda kardeşi oynuyoruz. Hiç özel hayatla ilgisi yok. Keyfini çıkarıyoruz…” yanıtını verdi. Oğuz, profesyonel olduklarını, özel hayat  ile işi birbirine karıştırmadıklarını ifade etti.

EMRAH AKÇAAY – CADDE

Bir önceki yazımız olan 2014 Yılın Erkeği Halit Ergenç oldu başlıklı makalemizde GQ Türkiye, GQ Türkiye dergisi ve GQ yılın erkeği hakkında bilgiler verilmektedir.

netgazetesi

http://www.netgazetesi.net

You may also like...

2 Responses

  1. November 26, 2014

    […] Yasemin Allen ve Armağan Oğuz hem sevgili hem kardeş! […]

  2. March 18, 2015

    […]  Yasemin Allen ve Armağan Oğuz hem sevgili hem kardeş! […]

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *