‘Ya o ya da ben’

ABD’li rap şarkıcısı Puff Diddy, ABD’de yayımlanan yetenek yarışması American Idol’da jüri üyesi olan ABD’li şarkıcı Jennifer Lopez’le çalışmak istemediğini açıkladı.

Eski sevgili olduğu bilinen ünlülerin 13’üncü sezonu yayınlanacak yarışmanın jürisinde Diddy’nin isteği üzerine birlikte çalışmayacakları bildirildi. Lopez’e teklif gitmeden önce jüri üyesi olmaktan mutluluk duyduğu bilinen şarkıcının programın yapımcılarına “Ya o ya ben” demesinin üzerine yapımcılar Lopez’i seçti. Diddy, Lopez’in menajeri Benny Medina’yla birkaç yıl önce bir dönem çalıştıktan sonra yollarını ayırmıştı. Programa katılmayı reddeden bir diğer ünlü ABD’li şarkıcı Kanye West ise gerekçe olarak jüri üyesi olursa güvenilirliğini kaybetme endişesi taşıdığını belirtmişti. Yapımcılar jüri üyelerinden yalnızca Lopez ve Yeni Zellandalı şarkıcı Keith Urban’ın kesinleştiğini açıkladı.

Bir önceki yazımız olan 5 yıldızlı skandal! başlıklı makalemizde 5 yıldızlı otel, 5 yıldızlı skandal ve Antalya hakkında bilgiler verilmektedir.

netgazetesi

http://www.netgazetesi.net

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *