Woody Allen kızını taciz etti mi?

ABD’li yönetmen Woody Allen’ın evlat edindiği kızı Dylan Farrow (28) üvey babasıyla ilgili şoke edici bir mektup yazdı. Farrow, New York Times gazetesinde yer alan açık mektupta, yedi yaşındayken Allen’ın cinsel tacizine uğradığını yazdı. “Onun yaptıkları zaman içinde beni esir aldı. Diğer küçük kızlara yaklaşmasına izin verdiğim için kendimi suçlu hissediyorum” diye yazan Farrow, Allen’ın 1992’de Connecticut’taki evinde kendisine “cinsel saldırıda” bulunduğunu belirtti. Mektupta, “Beni karnımın üzerine yatırdı ve kardeşimin elektrikli tren setiyle oynamamı söyledi. Daha sonra bana cinsel saldırıda bulundu. Kulağıma ‘iyi bir kız olduğumu’ fısıldadı. Bunun bizim sırrımız olduğunu söyledi. Paris’e gideceğimizi ve filmlerinde bir yıldız olacağımı anlattı.

‘Bu adama Oscar vermeyin’
O günden beri elektrikli trenlere bakarken zorlanırım. Babam sıkça hoşlanmadığım şeyleri yapmaya zorluyordu. Onunla yalnız kalabilmem için beni annem ve kardeşlerimden ayırıyordu” ifadeleri kullanıldı.
Farrow, Allen’ın geçen hafta Oscar’a aday gösterilmesini hatırlatarak ünlü oyunculardan yönetmene karşı harekete geçmelerini istedi. Genç kadın, “7 yaşındaki kızınızı Woody Allen’ın taciz ettiğini düşünün. Dünyanın kızınıza bunu yapan kişiyi kutladığını düşünün. Düşünüyor musunuz? Şimdi en sevdiğiniz Woody Allen filmini söyleyin” diye devam etti. New York Times, Woody Allen’ın konuyla ilgili yorum yapmayı kabul etmediğini belirtti. Farrow’un ilk kez kamuoyuna açıkladığı taciz iddialarıyla ilgili daha önce soruşturma başlatıldığı ancak ünlü yönetmene suçlama yöneltilmediği belirtiliyor. Allen, Mia Farrow ile birlikteyken çift Dylan’ı evlat edinmişti.

Üvey kızıyla evlenmişti

Woody Allen ve Mia Farrow arasında 1980’de başlayan ilişki, 1992’de Allen, Farrow’un o dönemde 19 yaşında olan üvey kızı Soon-Yi Previn ile birlikte olunca sonlanmıştı. Allen, 1997’de 1970 doğumlu Soon-Yi Previn ile Venedik’te evlenmişti.

Bir önceki yazımız olan Ensonhaber'in Hürriyet'e savaş açması başlıklı makalemizde en saçma ensonhaber manşetleri, en son haber ve en sonhaber resimleri hakkında bilgiler verilmektedir.

netgazetesi

http://www.netgazetesi.net

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *