Wilma Elles: Kerem için Müslüman oldum

Müslüman olmayı seçen Wilma Elles, sevgilisi Kerem Göğüş ile önceki akşam Atlas Balık’ta görüntülendi. Dostlarıyla akşam yemeği yiyen ikilinin keyifli hali dikkat çekti. Mekan çıkışında kalabalık bir basın ordusuyla karşılaşan ikili şaşkınlık yaşadı. Gazetecilerin soru yağmuruna tuttuğu Elles, “Kerem için müslümanlığı seçtim” dedi. İmam nikahı kıyan çift gazetecilerin “Resmi nikah ne zaman?” sorusuna “Yakın zamanda” cevabını verdi.

Wilma Elles imam nikahı kıydı

Nişanlısı Kerem Göğüş ile imam nikahı kıyan oyuncu Wilma Elles, “Evet” demeden önce Müslüman oldu

Dört yıldır birlikte olan ve geçen aylarda nişanlanan Kerem Göğüş-Wilma Elles çifti, cuma günü imam nikahı kıydı. Daha önce Müslüman olup adını değiştirmek istediğini söyleyen Elles’in bu dileği de gerçekleşti. İmamın karşısına geçen oyuncu, dini ritüelleri yerine getirdi.

Birlikte yaşadıkları Bebek’teki evlerinde, dostlarının katılımıyla nikahları kıyılan çiftten Wilma Elles, eşinden mehir(*) talebinde bulunmadı. İkilinin resmi nikah ve düğün için 2015 yazını bekleyecekleri öğrenildi. Göğüş’ün Kapadokya’daki evlenme teklifinin ardından çift, evlilik hazırlıklarına başlamıştı.

 

Bir önceki yazımız olan Ebru Gündeş'in en yakın arkadaşı Demet Akalın oldu başlıklı makalemizde demet akalın, ebru gündeş ve ebru gündeş demet akalın hakkında bilgiler verilmektedir.

netgazetesi

http://www.netgazetesi.net

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *