Vay Başıma Gelenler 2.5 nasıl bir film?

‘Vay Başıma Gelenler 2.5’ filminin çekimleri, İstanbul’da başladı. Ekip, önceki gün düzenlenen basın toplantısında filmi anlattı.

‘Vay Başıma Gelenler’in devam filmi ‘Vay Başıma Gelenler 2.5’un çekimleri başladı. Yönetmenliğini ve senaristliğini Semra Dündar’ın üstlendiği filmin başrollerinde Yıldırım Memişoğlu, Bülent Çolak, Fatma Toptaş, Çiğdem Tunç ve Volkan Keskin gibi isimler var.
‘Vay Başıma Gelenler 2.5’un, ekim ayında vizyona girmesi planlanıyor.
Dündar, “İlk filmimiz güzel bir vizyon başarısı elde etti. Daha fazla kahkaha ve güzel iş diyerek sadece iki değil, buçuk da ekledik” dedi.

“KADIN HAYRAN İSTİYORUM”
Oyuncu Yıldırım Memişoğlu, şunları söyledi: “Filmin fenomeni olacağım. Daha önce oynadığım filmlerde hep erkek hayranlarım oldu. Bu filmde kadın hayran istiyorum ve elde edeceğim.”

“GÜLMEKTEN ÇEKEMİYORUZ”Film için saçlarını kestiren Fatma Toptaş ise şöyle konuştu: “Senaryomuz erkek ağzından ama bir kadın tarafından yazıldı. Kadın yönetmenle çalışmak, böyle bir senaryoda olmak büyük bir gurur. Klişe olacak ama gülmekten çekemiyoruz.”

“KENDİMİ TANIYAMADIM”
Çiğdem Tunç, saç, mak­yaj ve kos­tüm­ler­le bam­baş­ka bi­ri­ne dö­nü­ştü. Aynada kendisini tanıya-madığını söyleyen oyuncu, “Öy­le de­ği­şik bir ka­rak­te­rim var ki, fil­mi iz­le­yen­ler be­nim adı­mı duy­maz­lar­sa, ta­nı­ma­ya­cak­lar” dedi.

Bir önceki yazımız olan Yılmaz Erdoğan'ın kızı Berfin sevgilisiyle yakalandı başlıklı makalemizde berfin erdoğan, berfin erdoğan sevgili ve yılmaz erdoğan hakkında bilgiler verilmektedir.

netgazetesi

http://www.netgazetesi.net

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *