Ütopya’daki tüm yarışmacılar

TV8 ekranında geçtiğimiz haftalarda başlayan Ütopya yarışması hakkında birçok bilgi bu yazıda.

Ütopya”. Yarışmada daha önce tanımadığımız 15 yarışmacı hayallerindeki yaşamı kurmak için eski hayatlarını geride bırakarak her şeye sıfırdan başlıyor ve kendi ütopyasını oluşturuyor. Aylarca sürecek yarışmada her ay bir yarışmacı eleniyor. Ütopya dünyasında kendi düzenlerini yaratmaya başlayan yarışmacılar; fikir alışverişi yaparken etrafı keşfe çıkıyor, buldukları her türlü ağaç, çalı, odun gibi işlerine yarayacaklarını düşündükleri şeyleri topluyorlar. Taşındıkları evde düzenlerini yaratmaya çalışan 15 yarışmacıyı, tam 110 kamerayla, 7 gün 24 saat canlı yayınla internetten izleyebiliyorsunuz. Çarşamba ve cuma günleri TV8’de yeni bölümleriyle de takip edebileceğiniz “Ütopya”nın yarışmacıları; Semih, Türkan, Melek, İnci, Tezcan, Tuncay, Arda, Serkan, Altar, Gamze, Tuğçe, Özlem, Çağdaş, Kurretülayn, Murat… Her birinin farklı bir hayali var, ama “Ütopya”da kazançları da, harcamaları da, hayatları da artık ortak.

MURAT RIŞVAN

Yaş: 36 Meslek: Elektronik Teknisyeni Yaşadığı Yer: İstanbul Medeni Durumu: Evli Burç: Balık Yetenek: Tamirat, Yemek yapmak.

AHMET ARDA SEZEN

Yaş: 38 Meslek: Tıbbi Mümessil Boy: 1.72 Yaşadığı Yer: Ankara Medeni Durum: Bekar Burç: Aslan Yetenek: Sağlık, spor.

ÇAĞDAŞ TAHSİN YILDIZ

Yaş: 30 Meslek: Sigortacı Yaşadığı Yer: Bursa Medeni Durumu: Evli Burç: Oğlak Yetenekler: Satış, Liderlik, Turist Rehberliği.

GAMZE ÇETİNKAYA

Yaş: 25 Meslek: Öğrenci Yaşadığı yer: İstanbul Medeni durumu: Bekar Burç: Yengeç Yetenekleri: Fotoğraf çekmek, her insanla anlaşabilme.

İNCİ SATIR

Yaş: 24 Meslek: Satış elemanı Yaşadığı Yer: İstanbul Medeni Durumu: Bekar Burcu: Yengeç Yetenekleri: Satış yapmak, pazarlama.

İNCİ MELEK BOZKAYA

Yaş: 27 Meslek: Butik pastacı Yaşadığı yer: Eskişehir Medeni durumu: Evli Burcu: Başak Yetenekleri: Yemek yapmak, el işleri, tamirat, kapı açmak.

KURRETÜLAYN MATUR

Yaş: 24 Meslek: Oyuncu Yaşadığı Yer: İstanbul Medeni Durumu: Bekar Burcu: Akrep Yetenekleri: Yemek yapmak, piyeslerde rol almak.

ALTAR GÜLTEKİN

Yaş: 22 Meslek: Endüstriyel tasarım Yaşadığı Yer: İstanbul Medeni Durumu: Bekar Burcu: Koç Yetenekleri: Heykel – maket yapmak, marangozluk, resim, spor.

ÖZLEM SEZGİN

Yaş: 39 Meslek: Fotoğrafçı Yaşadığı yer: İstanbul Medeni durumu: Bekar Burcu: Oğlak Yetenekleri: Şarkı söylemek, yemek yapmak, fotoğraf çekmek, terzilik.

SEMİH ÖZTÜRK

Yaş: 24 Meslek: Öğrenci Yaşadığı Yer: İstanbul Medeni Durumu: Bekar Burcu: Koç Yetenekleri: Konuşmak.

SERKAN ERCAN

Yaş: 33 Meslek: Milli sporcu Yaşadığı Yer: İstanbul / Utah ABD Medeni Durumu: Evli Burç: İkizler Yetenekler: Atletik, uyumlu, hızlı ve yardımsever.

TEZCAN FENERCİLER

Yaş: 22 Meslek: Öğrenci Yaşadığı yer: İstanbul Medeni durumu: Bekar Burcu: Oğlak Yetenekleri: Basketbol oynamak.

TUNCAY KES

Yaş: 25 Meslek: Dağcılık eğitmeni Yaşadığı Yer: Mersin Medeni Durumu: Bekar Burcu: Kova Yetenekleri: Tırmanış, dağcılık, resim çizmek, heykel yapmak.

TÜRKAN GÖZCÜ

Yaş: 52 Meslek: Emekli kütüphaneci Yaşadığı yer: İzmir Medeni durumu: Bekar Burcu: Oğlak Yetenekleri: Tarım ve el işleri.

TUĞÇE AKSOYLU

Yaş: 24 Meslek: Spor eğitmeni Yaşadığı yer: Ankara Medeni durumu: Bekar Burcu: Yengeç Yetenekleri: Spor yapmak, örgü örmek.

Bir önceki yazımız olan Nevşin Mengü Iron Man yarışmasına katılacak başlıklı makalemizde Iron Man, Iron Man yarışma ve Nevşin Mengü hakkında bilgiler verilmektedir.

netgazetesi

http://www.netgazetesi.net

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *