Ünlüler Başbakan Erdoğan’ı anlattı – Usta’nın Hikayesi

Beyaz TV’nin hazırladığı Usta’nın Hikayesi belgeselinin fragmanı televizyonda dönmeye başladı. Fragmanda Kenan İmirzalıoğlu, Ajda Pekkan, Fatih Terim, Kenan Işık ve Acun Ilıcalı’nın sözleri sosyal medyada daha şimdiden konuşulmaya başlandı.

USTA’NIN BELGESELİ NE ZAMAN YAYINLANACAK?

Beyaz TV Recep Tayyip Erdoğan’ı anlatan bir belgesel hazırladı. Belgeselde ünlü isimler Başbakan Erdoğan’la olan anılarını anlattı. Beyaz TV’de 3 Eylül saat 21.00’de yayınlanacak olan ‘Usta’nın Hikayesi’ isimli belgeselde Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’da canlı yayında ünlülerin sözlerine yorumlarda bulunacak.

ÜNLÜLER USTA’NIN HİKAYESİ’NDE NE ANLATTI

Televizyonda yayınlanmaya başlayan Usta’nın Hikayesi fragmanında Acun Ilıcalı, Ajda Pekkan, Kenan Işık, Kenan İmirzalıoğlu , Fatih Terim’in sözleri sosyal medyada çok konuşuldu. İşte ünlü isimler ve Usta’nın Belgeseli’nde Başbakan Erdoğan hakkında yaptıkları yorumlar:

ACUN ILICALI: Benim için kendisinin farklı olduğu bölüm, bütün ülkenin onu kendisi gibi görmesi.

AJDA PEKKAN: Onu tanığımda kendisinin ne kadar da insancıl ne kadar yakın olduklarını gördüm.

KENAN IŞIK: Ben bu kadar şey anlattım. Bunca şeyin altında bir vefa duygusu vardır. Yani tanıdığın insanlardan kolay vazgeçmez.

ORHAN GENCEBAY: Bu yorgunluğu ancak halk ve hak için yapmak mümkündür.

KENAN İMİRZALIOĞLU: Türkiye Cumhuriyeti’nin Başbakan’ı bana dönüş yaptıysa herhalde binlerce kişi aramıştır. Bir durup düşündüm, bir utandım. Oradan kendime bir ders çıkardım.

FATİH TERİM: Herkesin hoşuna gitse de gitmese de… Bazen yüksek sesle, bazen ılımlı ama cevapsız bıraktığı herhangi bir şey yok.

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımıyla Usta’nı Hikayesi 3 Eylül saat 21.00’de Beyaz TV’de…

Bir önceki yazımız olan Yeni SBS'nin artıları eksileri başlıklı makalemizde 2014 sbs, sbs ve sbs 2013 hakkında bilgiler verilmektedir.

netgazetesi

http://www.netgazetesi.net

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *