Ulan İstanbul 34. bölümüyle nette

Kanal D’nin bir ilke imza atarak yayın hayatına 16 Şubat akşamından itibaren internet ve mobil uygulamalarda devam eden fenomen dizisi ‘Ulan İstanbul‘ sansürsüz ve aile olmak üzere iki versiyonuyla artık yayında.

Yayın hayatına televizyon ekranında başlayıp, internet üzerinden devam eden, sürükleyici hikayesi ve güçlü oyuncu kadrosuyla büyük ilgi ve beğeni kazanan dizisi ‘Ulan İstanbul‘ 34’üncü bölümünden itibaren iki farklı versiyonuyla yayınlanacak. Dizinin sansürsüz yayınlanan ilk internet bölümünün, büyük ilgi görmesi ve tıklanma rekoru kırmasının ardından, dizinin aile versiyonu seçeneği de yayına eklendi.

Ulan İstanbul’u sevenler ve tüm kullanıcılar, Sansürsüz Versiyon veya Aile Versiyon’undan tercihleri doğrultusunda keyifle izleyebilecekler. Komiser Ceyhun’unda çeteye katılması ile daha da güçlenen Nevizadelerin, yepyeni
maceraları bundan böyle her Pazartesi saat 20.00’dan itibaren istediğiniz zaman bir tıkla evinizde.

Ulan İstanbul’un Çakal Karlos’u Erkan Kolçak Köstendil

 Ulan İstanbul dizisi izlenir mi?

 

Bir önceki yazımız olan Kanal D'nin Yemekteyiz programı hangi gün yayınlanacak? başlıklı makalemizde Yemekteyiz, Yemekteyiz kanald ve Yemekteyiz yarışması hakkında bilgiler verilmektedir.

netgazetesi

http://www.netgazetesi.net

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *