Ulan İstanbul 31. bölümde neler olacak?

Kanal D’nin başrollerini; Uğur Polat, Şebnem Bozoklu, Salih Bademci, Sevtap Özaltun, Erkan Kolçak Köstendil, Kaan Yıldırım, Caner Özyurtlu, Alptekin Serdengeçti, Zeynep Kankonde, Beyti Engin, Gökhan Niğdeli, Demet Gül, Bahadır Hakim, Ayta Sözeri, Can Bartu Aslan ve Emre Kınay ve Zihni Göktay’ın paylaştıkları, yapımcılığını D Productions’ın üstlendiği, sevilen dizisi “Ulan İstanbul” un Pazartesi akşamı ekrana gelecek bölümünde, Kandemir ve çetesi yine kılıktan kılığa giriyor.

Ekip, Muammer Coşkun’u alt etmek için sürekli kılık değiştirirken Yaren ve Karlos 3 saat süren özel bir makyajla yaşlandırıldı. Muammer’e komşu gelen Mahmutgiller’in aile büyükleri 78 yaşındaki Karlos ile 70’lik nine Yaren özel köstüm ve makyajlarıyla bu hafta yine çok güldürecekler. Sürprizlerle dolu Ulan İstanbul yeni bölümüyle Pazartesi günü saat 20:00’de Kanal D’de!

Bir önceki yazımız olan Yılmaz Vural'ın oynadığı Kemal Sunal filmi başlıklı makalemizde Gurbetçi Şaban, Kemal Sunal ve Yılmaz Vural hakkında bilgiler verilmektedir.

netgazetesi

http://www.netgazetesi.net

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *