Uçlar oyunu BKM’de

29 January 2014 Wednesday, 23:30
Zeynep Özyağcılar Erdal Özyağcılar

Güzin-Erdal ve Zeynep Özyağcılar’ın aile tiyatrosu Martı, ‘Uçlar’ oyunuyla BKM’de perdelerini açtı. Açılışta aileyi tiyatrocu dostları yalnız bırakmadı.

Martı Tiyatrosu; başrolünde Zeynep Özyağcılar’ın olduğu, kadına şiddeti ve tecavüzü anlatan bir oyunla açıldı.

Geceye aralarında Demet Akbağ, Ata Demirer-Özge Borak, Hande Subaşı-Can Tursan ve Mustafa Alabora’nın da olduğu birçok ünlü isim katıldı.

Martının hikayesi

Tiyatro Martı’yı kurmaya geçtiğimiz yıl karar verdiğini söyleyen Zeynep Özyağcılar, “Martılar, denizin sokak çocuklarıdır. Bizler de hep çocuk kalmayı seçen tiyatrocularız. Bir yerde okuduğum ‘Fırtınanın şiddeti ne olursa olsun, martı sevdiği denizden asla vazgeçmez’ sözü beni etkiledi. Çünkü bizler de hayatta ve mesleğimizde ters giden herşeye rağmen aşık olduğumuz isten vazgeçmiyoruz” diye konuştu.

Eli boş gelmedi

‘Sevdaluk’ dizisinin Rize’deki çekimlerine, ‘Eyvvah Eyvah 3’ filminin galası yüzünden ara veren Demet Akbağ, rol arkadaşı Erdal Özyağcılar’ı bu önemli gecede yalnız bırakmadı.
Akbağ, Özyağcılar’a Hemşin yöresinde beş şişle örülen özel kışlık çoraplardan hediye etti.

Bir önceki yazımız olan Arzu Kaprol'lu Mercedes Benz Fashion Week 2014 başlıklı makalemizde Arzu Kaprol, MBFW ve MBFW moda fuarı hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum yazın...

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Follow

Get every new post delivered to your Inbox

Join other followers

Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE