TV8’deki Bu Tarz Benim’in ismi ne oldu?

Show TV’de başlayan ve sonrasında TV8’e transfer olan ‘Bu Tarz Benim‘ yarışmasının ardından, Show TV yarışmayı farklı sunucu ve jüri üyeleriyle ekrana getirmeye devam etmişti. Programın yapımcıları Haluk Şirin ve Caner Erdem ise Show TV‘ye açtıkları davayı kazanmış ve tüm yayın haklarının kendilerine geçtiğini açıklamıştı.

4. Fikri ve Sinai Haklar Mahkemesi’nin kararına rağmen önceki akşam Show TV aynı formatta yayına devam edince programın yayın haklarını elinde bulunduran Haluk Şirin ve Caner Erdem medyaya yazılı bir açıklama geçti. Açıklamada, “Show TV’de  formatımız kullanılarak yayın yapılmış, izleyici ve Türk hukuku küçük değişiklikler yapılarak, yanıltılmaya çalışılmıştır.

Formatımızı kullanması yasak olan Joker Yapım ve Show TV’yi hiçbir etik kural ve davranışla bağdaşmayan bu yayın anlayışından vazgeçmeye çağırıyor, hakkımızı sonuna kadar arayacağımızı kamuoyuna saygıyla duyuruyoruz. Seyircisinden her zaman yoğun ilgi gören formatımız TV8’de ‘İşte Benim Stilim‘ adıyla devam edecektir” cümleleri yer aldı.

Bir önceki yazımız olan İsmail Hacıoğlu, Sonsuz Bir Aşk'ı anlattı başlıklı makalemizde ismail hacıoğlu, Özlem Tekin ve Sonsuz Bir Aşk hakkında bilgiler verilmektedir.

netgazetesi

http://www.netgazetesi.net

You may also like...

2 Responses

  1. February 22, 2015

    […] TV8′deki Bu Tarz Benim’in ismi ne oldu? […]

  2. December 13, 2015

    […] TV8’deki Bu Tarz Benim’in ismi ne oldu? […]

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *