Turkcell’in yeni abonelik ayrıcalıkları

Turkcell abonelerini özel ayrıcalıklar sunan Platinum servisinde yeni dönem başlatıyor.

Platinum müşterileri artık yurtiçi paketlerini yurtdışında 50 ülkede kullanabilecek. Turkcell Pazarlama Direktörü Dilara Demir Kısakürek “Hedef kitlemiz hem ailesine zaman ayırmak isteyen hem de işinde başarı yakalamayı arzulayan bir kesim. Beklentileri çok yüksek ve tahammülleri yok. Biz bu müşteriyi mutlu etmeye çalışıyoruz. O yüzden de Platinum uygulamasını sürekli geliştiriyoruz” dedi.
Müşterilerin birçoğunun sık sık seyahat eden, yurtdışına çıkan insanlar olduğunu belirten Kısakürek, “Bahsettiğimiz profil, internetsiz bir hayatı düşünemeyen ve yüzde 85’i akıllı telefon kullanan bir kitle. Buna rağmen fatura sürprizleriyle de karşılaşmak istemiyorlar. İşte biz tüm bunları göz önünde bulundurarak uygulamaya yeni hizmetler ekledik” diye konuştu.

Dört özel paket geldi
“Yeni Platin paketlerimizi çok konuşmak isteyen, daha çok internete girmek isteyen, her ikisini de yoğun kullanan müşterilerimize göre farklı içeriklerde tasarladık” diyen Kısakürek, şunları kaydetti:
“Müşterilerinin neredeyse tamamının akıllı telefon ve 5 kat daha fazla mobil internet kullandığı Turkcell Platinum paketlerimizde 2GB’dan başlayan internet, pakete dahil MMS, ‘Konfor Alanları’ ile paketleri bitse bile uygun fiyata konuşma ve yurtiçi tarifelerini yurtdışında kullanabilme gibi avantajlarla Platinum dünyasını zenginleştirdik. Müşterilerimizin tek yapması gereken 4 Platin paketten kendisine en uygun olanını seçmek.”

 

Yıllık abonelik fiyatı 85 TL’den başlıyor
Platinum paket ücretleriyle de ilgili bilgi veren Kısakürek, yıllık abonelikte fiyatların 85 liradan başlayıp, ekstralar eklenmesi halinde 129 liraya kadar çıkabildiğini söyledi.
Platinum’daki fırsatlar arasında, “Kapıya kadar hizmet getiren hizmet ekibi, ücretsiz teknik destek, ücretsiz vale ve özel otopark alanı, sinemada bir bilet alana bir bilet hediye, Deniz Taksi’de yüzde 50 indirim” gibi başlıklar bulunuyor.

Bedava çıkış pulu
Yurtdışına sık seyahat eden Platinum müşterilerinin paketlerindeki dakikaları, internet ve SMS’leri, Türkiye dışında da kullanabilmeleri, tarifelerine ek olarak günlük 9.90 TL karşılığında mümkün olacak. Avrupa’da, Amerika, Rusya, Kıbrıs, Suudi Arabistan ve Çin’in de dahil olduğu 50 ülkede geçerli olan bu teklife ek olarak, özel günlerde yurtdışı çıkış pulu harcı ve ilk
30 SMS Turkcell tarafından hediye edilecek.

100’den fazla eğitimli ekip
Platinum hizmet ekibiyle ilgili bilgi veren Kısakürek, “Halen İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya, Bursa, Kocaeli, Mersin, Adana ve Diyarbakır olmak üzere yüzden fazla Platinum Hizmet Ekibi elemanı çalışıyor. 107 kişilik Platinum Hizmet Ekibi’nin yüzde 45’i üniversite mezunu ve müşteri hizmetlerinde görev yapan 285 müşteri temsilcisi akıllı telefonlara destek, yurtdışı gibi konuya özel eğitim aldı” diye ifade etti.

Bir önceki yazımız olan Babacan'dan Piyasa Yorumu başlıklı makalemizde ali babacan, Başbakan Yardımcısı Ali Babacan ve Dünya Ekonomik Forumu hakkında bilgiler verilmektedir.

netgazetesi

http://www.netgazetesi.net

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *