Tuğçe Sarıkaya formunu nasıl koruduğunu açıkladı

Manken ve oyuncu Tuğçe Sarıkaya, vücudunu nasıl formda tuttuğunu açıkladı. Güzel oyuncunun sırrı havuç…

Mankenlik ve oyunculuğu birlikte yürüten Tuğçe Sarıkaya: “Akşam 19.00’dan sonra hiçbir şey yemem. Saati kaçırırsam; bir kase yoğurdun içine bir havuç rendelerim, beni tok tutar…”

Mankenlikle oyunculuğu bir arada yürüten Tuğçe Sarıkaya, formunun sırrını açıkladı. İştahlı olduğunu söyleyen manken, “Kilo almaya müsaitim; o yüzden saat 19.00’dan sonra bir şey yemem. Çok acıkırsam bir kase yoğurdun içine bir havucu rendeleyip yiyorum. Bu beni tok tutuyor. Formumu havuca borçluyum” dedi.

 Tuğçe Sarıkaya kimdir?

Tuğçe Sarıkaya kimdir diyenler için bu yazıyı ele aldık. Son dönemin yükselişte olan oyuncularından ve mankenlerinden olan Tuğçe Sarıkaya, 1988 İzmir doğumludur.

1.79 cm boy uzunluğu bulunan Tuğçe Sarıkaya, 88-60-67 vücut ölçülerine sahiptir. 52 kilo olan Tuğçe Sarıkaya, Yeditepe Üniversitesi’nde Siyaset Bilimleri okudu.

Spikerlik ve diksiyon dersleri alan Tuğçe Sarıkaya, Best Model of Turkey yarışmasında Türkiye 1.’si olmuştu.

TUĞÇE SARIKAYA FOTOĞRAFLARI

Seksi model Tuğçe Sarıkaya fotoğraflarını sizler için derledik. Tuğçe Sarıkaya’nın son zamanlarda çekilmiş fotoğrafları bu yazıda…

İşte Tuğçe Sarıkaya fotoğrafları:

Bir önceki yazımız olan Zehra Çilingiroğlu'nun sevgilisi kim? başlıklı makalemizde hülya avşar, Kaya Çilingiroğlu ve Zehra Çilingiroğlu hakkında bilgiler verilmektedir.

netgazetesi

http://www.netgazetesi.net

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *