Tuba Büyüküstün için Koşulsuz Sevgi kitabını yazdılar

Hayranları Tuba Büyüküstün için 224 sayfalık özel baskı ‘Koşulsuz Sevgi’ adlı kitap hazırladı.

‘Kara Para Aşk’ın setine giden sevenleri, yazı, şiir ve çizimleden oluşan üç bölümlük kitabı oyuncuya hediye etti. Sürpriz karşısında duygulanan Büyüküstün,  çok mutlu olduğunu söyledi.

Kitabın tanıtım     yazısında ise şu sözler     yer aldı:

“Seyirlik değil, ömürlük sevdiğimiz. Senin için çıktığımız bu heyecan dolu yolculukta, birçok duyguya yer verdi yüreğimiz. Kitabımızı eline alıp sayfalarına usulca dokunuşlarını ve yüzünde açılan tebessümü hayal ettik.”

Tuba sevgisi kitap yazdırdı

Tuba Büyüküstün, hayranlarının kendisi için hazırladığı ‘Koşulsuz Sevgi’ kitabı nedeniyle hem şaşkınlık hem de duygusal anlar yaşadı. 224 sayfadan oluşan özel kitap, oyuncunun dünyanın çeşitli ülkelerindeki takipçileri tarafından basıldı. Kitabı sete gelen misafirlerinin elinden alan Büyüküstün; yazı, şiir ve çizimlerden oluşan sayfaları özenle okudu. Hayranlarının mesajlarını da yazdığı kitabın, önsözünde şu cümleler yer alıyor:
“Seyirlik değil, ömürlük sevdiğimiz… Senin için çıktığımız bu yolculukta, birçok duyguya yer verdi yüreğimiz. Kitabımızı eline alıp sayfalarına dokunuşlarını     ve yüzünde açılan tebessümü hayal ettik. Kalbimizden         geçen en özelimizi, en özelimize teslim edelim.”

Bir önceki yazımız olan Kıvanç Tatlıtuğ Vikings dizisinde oynayacak başlıklı makalemizde kıvanç tatlıtuş Vikings, viking dizisi ve Vikings hakkında bilgiler verilmektedir.

netgazetesi

http://www.netgazetesi.net

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *