TTNET Platin Lounge’ı açtı

Türk Telekom grup şirketlerinden TTNET, İstanbul Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali’nde hizmet verecek ‘TTNET Platin Lounge’ı açtı.

Özel salonda, ikram alanı, Tivibu seyir ve bilgisayar oyun alanı, yeşil dinlenme alanı, okuma alanı ve ürün tanıtım bölümüyle yolcuların uçuş öncesi ihtiyaçları karşılanıyor. TAV primeclass’ın işlettiği TTNET Platin Lounge’dan, TTNET Platin müşterileri ücretsiz yararlanabilecek. TTNET Platin müşterileri, ayrıca beraberlerindeki bir misafir ya da 6 yaş ve altındaki çocuklarıyla da bu hizmetten yararlanabiliyor. Salonda 100 Mbps hızında TTNET WiFi servisi yer alacak.
Açılan lounge’ın şirketin vizyonunu ortaya koyduğunu ifade eden Türk Telekom Grup CEO’su Hakam Kanafani, “Sahip olduğumuz altyapı üzerinden müşterilerimize sunduğumuz değer ve avantajlara her geçen gün yenilerini ekliyoruz” dedi.

İlk telekom şirketi
TTNET Genel Müdürü Abdullah Orkun Kaya ise kendi markasıyla lounge hizmeti veren Türkiye’nin ilk telekom şirketi olduklarını belirtti. Kaya, “Yurtdışı seyahatine çıkan müşterilerimizin alanda bekleme sürelerini konforlu, verimli ve eğlenceli geçirmelerini, bir yandan da ‘TTNET 360’ vizyonu kapsamındaki servisleri denemelerini sağlamak için böyle bir hizmeti hayata geçirdik” diye konuştu.

Bir önceki yazımız olan En çok aranan meslek grubu başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

netgazetesi

http://www.netgazetesi.net

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *