Topuz saçlı erkek modelleri

Topuz yapan erkek trendi giderek yayılıyor. Hollywood erkeklerinin kırmızı halıya bile taşıdığı bu trend için Instagram’da hesaplar açılıyor.

Uzun saçlarını topuz yapan erkeklerin sayısı giderek artıyor. Bu erkekler çok da seksi! Topuz deyince aklınıza hemen “gelin başı”, “sünnet çocuğu annesi topuzu” gibi şeyler gelmesin tabii. Özensizce yapılmış, ya da en azından özensiz süsü verilmiş, gayet cool görünen topuzlardan söz ediyoruz. Erkeklerde atkuyruğunu bile hâlâ yeterince “erkeksi” bulmayanlar bu topuz işi hakkında ne düşünür bilinmez ama önlenemez bir yükselişi olduğu kesin.

Instagram’da “manbun” etiketiyle topuz yaptıkları saçlarını paylaşan binlerce erkek var. “Manbunmonday” isimli Instagram hesabı ise şahane bir topuzlu erkek seçkisi sunuyor. Seçki diyoruz çünkü bu hesapta yer almak için topuzlu erkek olmanız yetmiyor. Kaslı, yakışıklı, cool ve karizmatik olmanız da şart. Taylor Franklin isimli bir kadının açtığı bu hesabın 122 bin takipçisi var. Hesabın “hakkında” kısmında yazanlar ise bu yüce gönüllü ve paylaşımcı kadının amacını açıklıyor: “Pazartesileri çok b.ktan, erkek topuzları sayesinde pazartesi günlerini atlatmam daha kolay oluyor. O yüzden bu hesabı açtım.” İstanbul sokaklarında da daha sık karşımıza çıkmaya başlayan bu trendin katlanarak artması, yine de sadece hakkını verebilecek erkeklerin uygulaması dileğiyle…

Hollywood yıldızları da topuzu tercih ediyor

Sizin de pazartesilerinizi biraz daha çekilir kılar mı bu topuzlar bilinmez ama Hollywood’un yakışıklıları bile bu trende uyum sağlamaya başladı. Leonardo DiCaprio, Jake Gyllenhaal, Bradley Cooper, Chris Hemsworth, Jared Leto, Orlando Bloom ve Brad Pitt… “Man bun”ları olmadan da yeterince yakışıklı olan bu isimlerin kafalarının üstüne kondurdukları bu topuzlar krem şanti üzerine konan kiraz etkisi yaratıyor. Brad Pitt, Leonardo DiCaprio ve Jared Leto ise bu trendi kırmızı halıya taşıyarak yepyeni bir boyut kazandırıyor.

AYDİL DURGUN – Milliyet

Bir önceki yazımız olan Melda Yücel ve Cem Kılıç'ın röportajı başlıklı makalemizde cem kılıç, cem kılıç röportaj ve Melda Yücel hakkında bilgiler verilmektedir.

netgazetesi

http://www.netgazetesi.net

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *