Tolgahan Sayışman ölümden döndü

Tolgahan Sayışman, bir süre önce kardeşini yerleştirmek ve yabancı dilini ilerletmek amacıyla gittiği Amerika’nın Los Angeles eyaletinde kaza yaptı.

Yanında kız kardeşi bulunan Sayışman, kullandığı araçla yoldan çıkıp elektrik direğine çarptı. Sayışman’ın kiralık olarak kullandığı cipte ve karşı tarafta maddi hasar oluşurken, her iki araçta bulunanlar hafif yaralandı. Kazadan hemen sonra Sayışman’ın kullandığı cipin yakıt deposunun da delinmesi sebebiyle çok sayıda itfaiye ve ambulans olay yerine sevk edildi.
Yurtdışı yasağı kondu
Kazadan sonra Sayışman, “Gerçekten ucuz atlattık. Eğer büyük bir araç değil de küçük bir araç kullanıyor olsaydım, olay çok daha kötü bir şekilde sonuçlanabilirdi. Allah korudu” dedi. Bu ay 15 günlüğüne Türkiye’ye gelecek olan Sayışman’a  kazadan dolayı yurtdışına çıkma yasağı konuldu. Amerika’da Sayışman’la yakından ilgilenen arkadaşı Hidayet Türkoğlu, avukatını görevlendirdi. Sayışman, Türkiye’ye gelebilmek için mahkemenin vereceği kararı bekliyor.

Bir önceki yazımız olan Pelin Karahan'ın doğum günü partisi başlıklı makalemizde Bedri Güntay, doğumgünü ve Pelin Karahan hakkında bilgiler verilmektedir.

netgazetesi

http://www.netgazetesi.net

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *