Terazi Burcu 2016 Burç Yorumu (Nuray Sayarı 2016 yılı Terazi burç yorumları)

Nuray Sayarı 2016 yılı Terazi burcu burç yorumları ile karşınızdayız. Terazi burcu için 2016 yılı nasıl geçecek, Terazi burcunun 2016 yılında aşk hayatı nasıl sorularının yanıtı da bu yazımızda yer alıyor…

Nuray Sayarı Terazi 2016 burç yorumlarına geçmeden önce tüm 2016 yılı burç yorumlarını videolu bir şekilde izlemek için aşağıdaki haberimize davet ediyoruz sizi.

2016 yılı burç yorumları (Videolu ve yazılı 2016 burç yorumları)

İşte ünlü astrolog Nuray Sayarı’nın yazdığı 2016 yılı Terazi burcu burç yorumları

Terazi Burcu 2016 Burç Yorumu (Nuray Sayarı 2016 yılı Terazi burç yorumları)

Terazi burcu, genellikle aşk hayatında pek mutlu olamadı. Çünkü onun kalbindeki güzellikleri gören kişilere rastlayamadı. Bunun yanı sıra kararsız ve değişken yapısı da, ilişkilerinde başarılı olmasını engelledi. Fakat bu durum, bu sene değişiyor.

Çünkü terazinin kalbini fena halde çalacak bir aşk var kapıda! Üstelik çok uzun sürmesi muhtemel ve belki evlilik ile sonlanacak bir aşk. Sadece bunun için sabırlı olun ve siz arayışa geçmeyin. Çünkü bu sefer, aşk sizin kapınızı çalacak. İlişkileri devam eden teraziler ise, son sürat romantizme devam edecek. 2016 yılı maddi açıdan da oldukça rahatlayacağınız bir yıl.

Özellikle yazarak para kazanan teraziler, karşılaştıkları sürprizlere inanamayacak. Düzenli ama sizi çok yormayacak bir iş kapıda! Terazi burçları, hastalıklar konusunda pek hassastırlar. Kronik olarak baş ağrısı yaşıyor olma ihtimaliniz de çok yüksektir. Fakat bu yıl, ciddi hastalıklar geçirmeyeceksiniz. Lakin yorulmamaya dikkat edin. Çünkü geçireceğiniz küçük rahatsızlıkların nedeni, daha çok bünyenizin zayıf düşmesi nedeniyle olacak.

 

Bir önceki yazımız olan BMW 218i özellikleri ve fiyatı başlıklı makalemizde 218i Active Tourer, BMW 218i ve BMW 218i fiyatı hakkında bilgiler verilmektedir.

netgazetesi

http://www.netgazetesi.net

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *