Teoman’a Deniz Akkaya desteği

Özel hayatında zor günler yaşadığı konuşulan şarkıcı Teoman, önceki akşam Harbiye Açıkhava Sahnesi’nde konser verdi. Teoman, eşi Ayşe Kaya’nın gelmediği konserde eski sevgilisi Deniz Akkaya’nın desteğiyle mutlu oldu. Akkaya, kuliste ziyaret ettiği Teoman’ı, konser süresince yalnız bırakmadı; şarkılarına eşlik etti.

AÇIKHAVA’DA ‘TEOMAN’ RÜZGARI

Teoman Harbiye Açıkhava Sahnesi’nde İstanbulluları Rock müziğe doyurdu

Teoman geçmişten günümüze en popüler şarkılarını hayranlarıyla birlikte Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Sahnesi’nde seslendirdi. BKM organizasyonuyla gerçekleşen konserde, Teoman sahneye siyah takım elbiseyle çıktı.
Konsere ‘Duş’ parçasıyla başlayan sanatçı, ‘Renkli Rüyalar Oteli’, ‘Sevdim Seni Bir Kere’, ‘Gemiler’, ‘Zamparanın Ölümü’, ‘Uykusuz Her Gece’, ‘Papatya’, ‘Paramparça’, ‘Bugün’, ‘İki Yabancı’, ‘Aşk Kırıntısı’ gibi en sevilen şarkılarını seslendirdi; hayranları şarkılarına eşlik etti.

KONSER NOTLARI

EŞi GELMEDi

* Teoman’ı izlemeye gelenler arasında Meltem Cumbul, Ceylan Çapa ve Deniz Akkaya gibi ünlü isimler de vardı.
* 1.5 yıllık evliliğinin sallantıda olduğu iddiaları ile gündeme gelen Teoman’ın eşi Ayşe Kaya konsere gelmedi. Bir dönem birliktelik yaşadığı Deniz Akkaya ise en önden izlediği konser başlamadan önce,
kulise girdi; şarkıcı ile sohbet etti.
* Burak Özçivit’ten ayrıldıktan sonra adı oyuncu Engin Öztürk’le anılan Ceylan Çapa ise konuyla ilgili sessizliğini korudu. Çapa
sorular karşısında “İyi akşamlar” demekle yetindi.
* Teoman, konserin ikinci yarısında ‘Bana Öyle Bakma’ parçasında İrem Candar’ı sahneye davet etti. Birlikte parçayı seslendiren ikili, sık sık şakalaştı.
* Gecenin sonunda bis için sahneye çıkan Teoman, seyirciye sürpriz yaptı. Orkestrasız, elinde ukulele adı verilen enstrüman ile sahneye çıkan sanatçı konseri ‘Gönülçelen’ şarkısıyla sonlandırdı.

Bir önceki yazımız olan Süreyya Yalçın'dan sokak satıcılarına fırça başlıklı makalemizde Süreyya Yalçın ve Süreyya Yalçın sinirli hakkında bilgiler verilmektedir.

netgazetesi

http://www.netgazetesi.net

You may also like...

1 Response

  1. January 7, 2015

    […] Teoman’a Deniz Akkaya desteği […]

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *