Teoman ve Sinan Çetin’den yeni film

Teoman önceki gün Nişantaşı’nda bir arkadaşıyla sohbet ettiği kafede objektiflere yansıdı. Kafasındaki fötr şapkasıyla dikkat çeken şarkıcı, ‘Eski Bir Rüya Uğruna’ adlı yeni albümünün yakında çıkacağını belirtip, kızı Zeyno için de bir şarkı yapacağını söyledi. Yeni albümündeki 11 şarkıdan 7’sinin kendisine ait olduğunu belirten şarkıcı “Ayrıca kızıma güzel bir şarkı yapacağım. Üzerine çalışıyorum” dedi.

Son olarak 2005 yılında kendisinin yönetip, oynadığı sinema filminden sonra oyunculuk yapmayı düşünmediğini de anlatan Teoman “Çok zor iş onlar. Meşakkatli işler. Ama Sinan Çetin’le bazı işler üzerine konuşuyoruz. İleride bir şeyler yapalım diye planlar var. Sinan’la yaşlılık projelerimiz var” şeklinde konuştu.

“Arabam yok”

Sade ve mütevazı yaşam tarzıyla da dikkat çeken arkıcı genellikle ulaşım için taksi kullandığını da sözlerine ekleyip, “Araba kullanmıyorum zaten benim arabam da yok. Böyle daha rahat. Şimdi yine taksi çevireceğim” dedi.

Teoman’ın yeni albümü ‘Eski bir rüya uğruna’

SEÇKİN ŞENVARDAR

Bir önceki yazımız olan Mucize filmindeki öğretmen Talat Bulut başlıklı makalemizde Mahir, mucize filmindeki öğretmen ve Talat Bulut hakkında bilgiler verilmektedir.

netgazetesi

http://www.netgazetesi.net

You may also like...

1 Response

  1. March 19, 2015

    […]  Teoman ve Sinan Çetin’den yeni film […]

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *