Telefon Santralı Nedir?

Telefon santralları günümüzde ki firmalar tarafından şirket içi haberleşmeyi yapmak için tercih edilen santral türüdür. Telefon kablolarının bağlanmasıyla birçok telefon arasında ücretsiz iletişime olanak tanıyabiliriz. Bunu en iyi şekilde siz değerli müşterilerimeze sunmak için telesis santraller kullanmaktayız Alanında uzmanlaşmış firmalarında tercihi olduğu gibi telesis santrallerde bizde sizin için telesis santrallerini öneriyoruz. Kalite tesadüf değildir. Telesis santrallerle en ucaza en iyi kaliteyi sunmaktayız. Telesis santraller günümüzde bir çok şirketin şirket içi haberleşmesinde olanak sağlayan iyi bir firmadır.. Kullanıcılar kendilerine verilen abone numaralarıyla yani(kodları) tuşlayarak hem şirket içi hem de dış hatlarla kolayca konuşma imkanı sunar.

Telefon santralları başlıca 5 parçadan oluşur. Bunlar şöyle;

1-Güç devresi
2-Anakart
3-Abone Kartı
4-Dış hat Kartı
5-Besleme Üniteleri

Küçük işletmelerde 20 çalışan ve üstünde kullanacağımız santral türü yine Telesis firmasından hem cebimize hemde işlerimizin kolaylığı yönünde uygun bir santraldir. Evet bahsetmiş olduğum ucuz santrali merak ettiniz ve fazla uzatmadan telesis santralin bize sunduğu süper teknolojili santrali açıklıyorum.
Küçük ofis veya ev ofis santralına ihtiyacı olan pek çok kuruluş Telesis PX24NR6’yı tercih ederek,üstün hibrit teknolojisi ve entegre donanımları sayesinde iletişimde büyük kolaylık sağlıyacak.Üstelik telesis santral de ip özelliği ile santral ve şirketiniz hep cebinizde tabletinizde bilgisayarınızda tek tık ile şirketi arayabilir ve şirket telefonlarından çıkış sağlayıp sanki şirketteymiş gibi iletişime geçebilirsiniz.

Telesis santralleri hakkında daha detaylı bilgi almak için bize ulaşın… Kalite tesadüf değildir telesis ucuz santrallerle işlerinizi daha da hızlandırın..

IP TELEFON SANTRALİNİ NEDİR? NE İŞİME YARAR?

Günümüz dünyasında teknoloji son derece hızlı gelişmekte bu hızlı gelişen dünyada ayakta kalmak oldukça zorlaşmaya başladı. Hayatımızı kolaylaştırıcak şeylerden bir taneside telesis santrallerdir.Hızlı gelişen bu teknoloji dünyasında teknolojiye yatırım yapmakta oldukça önemli çünkü gelişmeyecek bir teknolojiye yatırım yapmak delilik olmalı. Ama telesis ucuz santrale yapacağını yatırım oldukça akıllıca olmalıdır. Neden telesis santraller?
1-Masa başı sabit telefonlaraduyulan bağımlılığı ortadan kaldırıyoruz.(Bilgisayar,laptop,tablet vb gibi cihazlara kurulacak yazılım tabanlıtelefonlar sayesinde aboneler dünyanınherhangi bir yerinden santrallarına bağlanabilir ve ofislerindeymiş gibi telefonlarını kullanabilirler.Bunların hepsi telesis santralle mümkün.
2-Firmaların farklı birimlerle yada ofislerle kurulacak IP köprüsü ile gözle görülecek derecede ciddi tasarruf elde edilir.
3-Telesis santrallerle ıp telefon santrallarında,kapasite artırımı çok kolaydır.
4-Ip santrallar ıp aboneler için özel kablolama gerektirmez.Bina içinde bulunan bilgisyar alt yapısı kablolaması ıp telefınlar için direkt kullanılabilir.
5-Ip santralların bakımı ve programlaması kolaydır.
6-Kullanılacak olan telefon makinası için çeşitlilik artar.
7-Telesis santral ile görüntülü konuşma
8-Karel mobil uygulaması

 

Bir önceki yazımız olan İstanbul yaşanır bir şehir mi? başlıklı makalemizde İstanbul, İstanbul yaşanır bir şehir mi ve İstanbul’un marka değerini arttırmak hakkında bilgiler verilmektedir.

netgazetesi

http://www.netgazetesi.net

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *