Tarkan Açıkhava’da hayranlarını büyüledi

Megastar Tarkan’ın Açıkhava’daki konser maratonu devam ediyor. Tarkan, önceki akşam da konserini izlemeye gelen hayranları için müthiş bir performans sergiledi.

Orhan Gencebay, Zeki Müren, Cem Karaca ve Barış Manço şarkıları da söyleyen Tarkan,?Kayahan’a özel selam yolladı:?“Kayahan için çıkacak tribute albümde onun ‘Yemin?Ettim’ şarkısını söyledim. Bu gece için de özel izin aldım. Ona iyi enerjimizi yollayalım.”

“KAYAHAN’A SELAM OLSUN!”

Önceki akşam Harbiye Açıkhava’da konser veren Tarkan, kanserle savaşan Kayahan’ın ‘Yemin Ettim’ şarkısını söyledi ve “Tekrar aramızda olmasını istiyoruz” dedi

Tarkan’ın Açıkhava konser maratonu, coşkuyla devam ediyor. Megastar, önceki akşam ‘Hop De’ ile başladığı Harbiye konserinde; hayranlarına sürpriz yaptı. Tarkan, önümüzdeki günlerde çıkacak Kayahan’a saygı albümünde yer alan ‘Yemin Ettim’ adlı şarkıyı da Açıkhava’da söyledi ve büyük beğeni topladı.
Megastar, sahneden Kayahan’ı şu sözlerle andı: “Sevgili Kayahan’a selam olsun. Allah’ımızın izniyle onun tekrar sağlığına kavuşup, aramızda olmasını çok istiyoruz. Hepimiz seni çok seviyoruz Kayahan!”

“GÜZEL KALPLiM HOŞGELDiN”

Tarkan’ı dinlemeye gelenler arasında; ‘Gülümse Kaderine’ adlı şarkısında düet yaptığı Kibariye de vardı. Megastar, sahneden şunları söyledi: “Kiboşum! Güzel seslim. Güzel kalplim. Hoşgeldin.
Seni çok seviyorum.”

Bir önceki yazımız olan Tuğba Özay boşanmadan Reina'da başlıklı makalemizde Reina, Tuğba Özay ve Tuğba Özay 2014 hakkında bilgiler verilmektedir.

netgazetesi

http://www.netgazetesi.net

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *