Survivor All Star’dan son haberler

22 Şubat’ta Acun Ilıcalı’nın sahibi olduğu TV 8 kanalında başlayacak olan ‘Survivor All Star‘ adlı yarışma programının birbirinden ünlü yarışmacıları önceki sabah İstanbul Atatürk Havalimanı’ndan yarışmanın yapılacağı Dominik Cumhuriyeti’ne doğru yola çıktı.

SURVIVOR ALL STAR YARIŞMACILARI

 

Pascal Nouma, Doğukan Manço, Hasan Yalnızoğlu, Hilmi Cem İntepe, Turabi Çamkıran, Anıl Tetik, Serenay Aktaş, Merve Aydın, Almeda Abazi, Merve Oflaz, Fulya Keskin, Begüm Yücetan, Sahra Işık, Berna Canbeldek, Seda Aktuğlu ve Survivor Türkiye-Yunanistan yarışmasında Yunanistan takımında yer alan Nadia Zagli saat 04.30 sıralarında havalimanında TV 8 ekibiyle buluştu. Gerekli hazırlıkların yapılmasının ardından ekip 07.00 uçağıyla Fransa aktarmalı Dominik Cumhuriyeti’ne hareket etti. Geceye yılın sürpriz aşkı damga vurdu.

Havalimanı motorunu kaçırdı
Havalimanına sevgilisiyle gelen Pascal Nouma’nın neşeli halleri dikkat çekti. Esmer güzelin sevgilisi Pascal Nouma’nın bir saniye olsun yalnız bırakmaması dikkat çekti. Nouma, enerjisini havalimanı görevlilerine de yansıttı. Havalimanı çalışanlarıyla birlikte ‘selfie’ yapan Pascal Nouma, daha sonra sadece havalimanı görevlilerin kullandığı elektrikli küçük motoru kaçırdı ve ailesiyle havalimanına gelen Serenay Aktaş’la havalimanı içerisinde ufak bir tur yaptı. Renkli anlar objektiflere bu şekilde yansıdı.

Nadya ve Merve kanka oldu
Dominik Cumhuriyeti’nde gerçekleşen yarışmanın henüz başlamadan önceki merak edilen ‘Nadya Zagli – Merve Oflaz’ın ilişkisi nasıl olur? ‘ sorusunun cevabı önceki sabah alındı. İkilinin Dominik öncesi aralarından su sızmadı. ‘Türkiye – Yunanistan Survivor’ adlı yarışmada Türk takımında yarışan Selim Sabah’la aşk yaşayıp evlenen Nadya Zagli daha sonra bu evliliğine nokta koymuştu. Selim Sabah’ta biten bu evlilikten sonra 2010 Survivor şampiyonu Merve Oflaz’la yeni bir ilişkiye başlamıştı. İstanbul’da samimi tavırlar sergileyen bu ikilinin ada şartlarındaki durum merak konusu oldu.
Kardeşi ve ekip arkadaşları yolcu etti
Daha önce Survivor’da gösterdiği başarılı performans sonrası ‘Survivor All Star’da yarışması için davet edilen Doğukan Manço’yu kardeşi Batıkan Manço ve ekip arkadaşları yolcu etti. Doğukan’la ilginç bir poz veren ekip arkadaşları, Doğukan Manço’nun birinciliği göğüsleyeceğini iddia ettiler.

‘#Özgecan’ı koluna yazdırdı
Eski Milli Atlet Merve Aydın’ı Dominik Cumhuriyeti’ne ailesi yolcu etti. Aydın’ın kolundaki ‘#özgecan’ yazısı dikkat çekti.

Nihat Doğan katılmadı
Nihat Doğan sosyal medyadan kendisi adına başlanan ‘Nihat Doğan Survivor’a Gitmesin!’ adlı kampanyayı bahane göstererek Acun Ilıcalı’dan affını istedi ve Dominik Cumhuriyeti’nde yapılacak yarışmaya katılmayacağını açıkladı. Bu durum sonrası yarışmacılarıyla ufak bir toplantı yapmak için havalimanına gelen Acun Ilıcalı, adaya gidecek ünlü isimleri yeni yarışma hakkında bilgilendirdi. Ilıcalı, ünlü isimlerden sosyal medya hesaplarını daha nitelikli ve dikkatli kullanmaları için uyardığı öğrenildi. Ada öncesi havalimanından yarışmacılarını uğurlayan Ilıcalı, gazetecilere poz vermeyi ihmal etmedi.

Yılın sürpriz aşkı
‘Survivor All Star’ın iddialı yarışmacılarından Anıl Tetik sabah 07.00’de olan uçuşu öncesi sevgilisi Gizem Karaca’yla havalimanı girişinde görüntülendi. Sarılıp öpüşen ikili objektiflere yakalanınca apar topar kaçtı. Anıl Tetik, “Arkadaşlar bunu yapmayın. Lütfen çekmeyin. Beni görmek için geldi” sözleriyle sevgilisi Gizem Karaca’yı korumak istedi. Patlayan flaşlarla yeni aşkı ortaya çıkan Gizem Karaca objektiflerden yüzünü saklamak istedi ancak başarılı olamadı. Apar topar sevgilisinin yanından kaçan Gizem Karaca kendisini taksiye attı ve havalimanından ayrıldı.

Bir önceki yazımız olan Şeref Meselesi'nde Yiğit mafya babası mı? başlıklı makalemizde Kerem Bürsin, şeref meselesi ve şeref meselesi yiğit hakkında bilgiler verilmektedir.

netgazetesi

http://www.netgazetesi.net

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *