‘Sultan’ kurallarına tepkili

ABD’li aktris Sharon Stone, İngiltere’nin başkenti Londra merkezli radyo kanalı WENN’e yaptığı açıklamada aktrislerin rolleri için soyunmamalarını eleştirdi.

Filmlerinde çıplaklıktan kaçınmayan Stone filmlerin seks sahnelerinde aktrislerin soyunmamasının doğal olmadığını ifade etti.
Stone, “Filmlerdeki seks sahnelerinde vücudu kapayan nevresim görmek hayal kırıklığı yaratıyor. Bu durum sizi sahneden çıkarıyor” dedi. Son zamanlarda ABD’li porno yıldızı Linda Lovelace’in hayatını anlatan Lovelace filmindeki rolüyle gündeme gelen aktris filmlerdeki çıplaklığını babasına açıklamak zorunda kaldığını da itiraf etti.
Stone 1992 yapımı Temel İçgüdü filmini izleyen babasının, “Gerçekten hep çıplak olmak zorunda mısın?” sorusunun üzerine “Tabii ki! Sosyopat ve seksüel bir seri katili oynuyorum!” yanıtını verdiğini belirtti.

Bir önceki yazımız olan Arka Sokaklar'ın Komiser Leylasını tanıyalım başlıklı makalemizde arka sokaklar, arka sokaklar komiser leyla ve Arka Sokaklar'ın Komiser Leylası kimdir? Komiser Leyla kimdir? hakkında bilgiler verilmektedir.

netgazetesi

http://www.netgazetesi.net

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *