Su altı çekimleri için hangi makineyi almalıyım?

Deniz sezonununda ister su altında, ister dağda, tatil maceralarınızı ölümsüzleştirmek için iyi bir fotoğraf makinesi veya kamera elzem. O halde devam edin

Canon Powershot D20 fiyatı ve özellikleri

Canon Powershot D20 özellikleri

Canon Powershot D20 özellikleri
Maceranızın bir parçası olmak üzere üretilen PowerShot D20, hayatı uçlarda yaşarken olağanüstü görüntüler yakaladığı gibi Full HD (1080p) video çekebiliyor. Canon’un geliştirilmiş görüntüleme teknolojisinin sağlam ve sportif bir gövdeye yerleştirildiği PowerShot D20, sudan korumalı, darbeye ve donmaya karşı dayanıklı ve toz geçirmez. PowerShot D20’nin özünü Canon’un HS Sistemi oluşturuyor. 12.1 Megapiksel, yüksek hassasiyette CMOS sensörünü DIGIC 4 görüntü işlemcisiyle birleştiren HS sistemi sayesinde her koşulda, özellikle düşük ışık altında üstün performans elde ediliyor.

Sony Handycam GW55VE özellikleri ve fiyatı

Sony Handycam GW55VE özellikleri

Sony Handycam GW55VE özellikleri

Sony Handycam GW55VE, suya, toza ve 1.5 metreye kadar yüksekten düşmelere karşı dayanıklı. Exmor RÖ CMOS sensör, harika Full HD videolar kaydediyor. 17x genişletilmiş zum ve 29,8 mm geniş açılı G objektife sahip makina, hareket halindeyken daha net çekimler gerçekleştirmek için Aktif Modlu Optik SteadyShot ile donatıldı.

Pentax Optio WG-2 özellikleri

Dayanıklı kullanıma yönelik üretilen WG-2, 1.5 metre yüksekten düşüşlere, 100 kilogramlık baskıya, 12 metre derinliğinde suya, toza ve -10 dereceye varan soğuk hava şartlarına karşı dayanıklı. Lens, 5x optik 28-140 mm (35 mm eş değerinde) zum sağlıyor. Arka aydınlatmalı 16 MP CMOS algılayıcı, kaliteli H.264 sıkıştırmayla birlikte saniyede 30 kare hızında yüksek çözünürlüklü hareketsiz fotoğrafların çekilmesinin yanı sıra Full HD video kaydına (1920 x 1080 piksel) olanak tanıyor.

Pentax Optio WG-2 özellikleri ve fiyatı

Pentax Optio WG-2 özellikleri

Lumix FT4 özellikleri 

Dayanıklı fotoğraf makinelerinin görüntü kalitesinden ödün verdiği önyargısını FT serisiyle yıkan Panasonic, yeni dayanıklı fotoğraf makinesi Lumix FT4’ü özellikle doğa sporlarıyla ilgilenen fotoğraf severlerin hizmetine sunuyor. 12 metreye kadar suya, 2 metreye kadar darbeye ve -10 dereceye kadar donmaya dayanıklı yeni Panasonic Lumix FT4, 1 milyonun üzerinde yer adını

Lumix FT4 özellikleri ve fiyatı

Lumix FT4 özellikleri

içerisinde barındıran dahili bir GPS sisteminin yanı sıra pusula, yükseklik ölçer ve barometre gibi açık hava sporlarına uygun özelliklere sahip. Katlanır optik teknolojisi ile tasarlanmış Leica DC Vario-Elmar lensle donatılmış Lumix FT4, AVCHD ve MP4 formatında Full HD video da kaydedebiliyor.

Bir önceki yazımız olan Apple'ın kurucusundan Windows'a şok sözler! başlıklı makalemizde apple, bbc ve california hakkında bilgiler verilmektedir.

netgazetesi

http://www.netgazetesi.net

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *