Şirin Ediger’in yeni aşkı kim?

Okan Bayülgen’le tek celsede boşanan Şirin Ediger hem gönlünde hem de hayatında yeni bir sayfa açtı.

2008’de Roma’da evlenen Okan Bayülgen ile Şirin Ediger, geçen temmuz ayında tek celsede boşanmış; kızları İstanbul’un etkilenmemesi için ayrıldıklarını bir süre yalanlamıştı. Bayülgen’in adli tıp uzmanı Sevil Atasoy’un kızı Selin Atasoy’la birlikle olduğu haberleri ortaya çıkınca, Ediger de sosyal medyada ayrılığı duyurmuştu.

Uzun süre Bodrum’da inzivaya çekilen Ediger, önceki gün Bebek’teydi. Bir erkek arkadaşıyla pazar kahvaltısı yapan, keyifli bir gün geçiren genç kadın; daha sonra sokaklarda dolaştı. Ayrılık saati geldiğinde de erkek arkadaşı Ediger’i aracına kadar götürdü; onu öpücükle uğurladı.

AŞKLARI DOLUNAYDA ÇIKMIŞTI

Daha önce dört kez nikah masasına oturan Okan Bayülgen’in Selin Atasoy’la birlikte olduğu konuşuluyor. Ağustosta ayın dünyaya en yakın konumda olduğu gece, Bayülgen ve Atasoy Sunset’te dolunay eşliğinde romantik bir yemek yemişti.

 

Bir önceki yazımız olan Merve Boloğur New York Moda Haftası'nda başlıklı makalemizde Merve Boloğur, Merve Boloğur New York Moda ve New York Moda Haftası hakkında bilgiler verilmektedir.

netgazetesi

http://www.netgazetesi.net

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *