Sinem Kobal’den Serenay Sarıkaya açıklaması

Sinem Kobal, Bennu Yıldırımlar ve Selma Ergenç, başrollerini paylaştığı ‘Gönül İşleri’ dizisinin önceki akşam Beyoğlu’ndaki Zarifi Restaurant’ta düzenlenen yemeğinde bir araya geldi. Mekana girmeden önce gazetecilerin sorularını yanıtlayan oyuncular, “Uzun süredir böyle bir gece organize edecektik ancak bugüne kısmet oldu” dedi. Dizinin tecrübeli oyuncularından Yıldırımlar’ın bir hayli keyifli olması dikkatlerden kaçmadı.

Bennu Yıldırımlar, “Biz sette çok eğleniyoruz ve birbirimize çok alıştık. Benim hiç kız kardeşim yoktu ama bundan sonra iki tane oldu, dizi bana iki kız kardeş kazandırdı” dedi. Yıldırımlar’ın bu sözleri karşısında duygulanan ve bir hayli mutlu olan Sinem Kobal ve Selma Ergenç de “Biz de ablamıza katılıyoruz. Bizler de abla sahibi olduk. Bennu Abla’dan öğreneceğimiz çok şey var, ustayla çalışıyoruz” dedi.

“Serenay’ı rakip olarak görmüyorum”
Diziyle iyi bir çıkış yakalayan Sinem Kobal, gazetecilerin Serenay Sarıkaya’yla karşılaştırılması sorusuna net bir cevap verdi. Hayranlarının ikiye ayrıldığı konusunda birçok haber çıkan Kobal, “Öyle bir durum söz konusu olamaz, ben Serenay’ı kendime rakip olarak görmüyorum. O benim arkadaşım, bu konununda burada kapanmasını istiyorum” dedi.

Spor amaçlı kick box
Dizinin başarılı oyuncusu Selma Ergenç ise dizinin çok iyi gittiğini ve çok mutlu olduğunu dile getirdi. Sinem Kobal gibi kick box yaptığı haberleri çıkan oyuncu “Evet kick box yapmaya başladım. Küçükken çok hevesliydim. Annem hep kızardı bana ‘Erkek gibi bir kız istemiyorum’ derdi” dedi. Annesinin neden izin vermediğini de açıklayan Ergenç “Annem en çok burnum kırılacak diye korkardı, artık büyüdüm ve kendi kararlarımı kendim veriyorum. Kick box yapıyorum fakat sadece spor amaçlı kendimi korumak için değil” dedi.

Sinem Kobal Mithat Can Özer ile aşk yaşıyor

 Sinem Kobal estetik merkezinde

 

Bir önceki yazımız olan Çağla Şıkel canlı yayında ağladı başlıklı makalemizde alişan, Çağla Şikel ve Çağla Şıkel ağladı hakkında bilgiler verilmektedir.

netgazetesi

http://www.netgazetesi.net

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *