Sinan Akçıl: Bizi rahat bırakın

Ebru Şallı’yla aşk yaşadığı öne sürülen Sinan Akçıl net konuştu: “İnsanlar biraz rahat bırakırsa birbirimizi tanımaya çalışıyoruz”

“Gecce Mekan Oscarları” törenine katılan müzisyen Sinan Akçıl, muhabirlerin Ebru Şallı’yla aşk yaşadığı iddiasına ilişkin sorularını, “Ebru bugüne kadar tanıdığım en kutsal ve saygıdeğer kadınlardan biri, hatta başında geliyor. İnsanlar biraz rahat bırakırsa birbirimizi tanımaya çalışıyoruz. Onu tanıdığım için çok mutluyum. Şu an bunu söyleyebilirim.
İyi ki tanıştım” diye yanıtladı. Akçıl, muhabirlerin “Yurt dışında tatil yaptınız mı?” sorusunuysa, “Arkadaşlar resim görmeden itibar etmeyin” diyerek savuşturdu.
Bu arada ATV motorlarına merak sardığını söyleyen Akçıl, geçen günlerde iki kere Sapanca’da kaza geçirdiğini anlattı. Vücudunda morluklar olduğunu belirten müzisyen, bu yüzden ATV sevdasından vazgeçtiğini açıkladı.

 

Bir önceki yazımız olan Petek Dinçöz'ün yeni imajı başlıklı makalemizde Petek Dinçöz, Petek Dinçöz'ün saç stili ve Petek Dinçöz'ün sevgilisi hakkında bilgiler verilmektedir.

netgazetesi

http://www.netgazetesi.net

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *