Sibel Can’ın bebek tavsiyesi

Sibel Can, dünya evine giren Fatoş Aslı Ural-Osmal Zühel çiftinin düğününde sahne aldı. Can’ın sosyetik çifte ilk tavsiyesi ise ”Çocuk yapın” oldu.

Ünlü isimlerin modacısı Canan Yaka ile Selçuk Ural’ın kızları Fatoş Aslı Ural ile Seyhan Sakmaz’ın yeğeni Osman Zühel, önceki akşam Ritz Carlton Otel’de gerçekleşen görkemli bir düğünle dünya evine girdi. Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan’ın kıydığı nikahtan sonra yapılan düğüne 300 özel davetli katıldı. Gecenin sürpriz konuğu ise şarkıcı Sibel Can oldu. Canan Yaka’nın eski eşi Selçuk Ural’ın kızının düğüne katılmaması dikkat çekti.

Gecede 10 şarkı seslendiren Sibel Can, performansıyla göz doldurdu. Davetlilerle karşılıklı göbek atıp selfie çeken Can, onlarla birlikte şarkılar söyledi. Çifte mutluluklar dileyen Can’ın ilk tavsiyesi ise ”Çocuk istiyoruz. Çocuk yapın” oldu. Düğüne sanat ve cemiyet hayatından tanınmış simalar katıldı. Şarkıcı Zeliha Sunal da şarkılarıyla geceye renk kattı.

Bir önceki yazımız olan İsmail Hacıoğlu, Sonsuz Bir Aşk'ı anlattı başlıklı makalemizde ismail hacıoğlu, Özlem Tekin ve Sonsuz Bir Aşk hakkında bilgiler verilmektedir.

netgazetesi

http://www.netgazetesi.net

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *