Sibel Can’dan Serenay Sarıkaya’ya övgü

Sibel Can’ın önceki akşam sahne aldığı Günay restroranda ünlü konukları vardı. Kızı Melisa ve oğlu Engincan’ın kendisini yalnız bırakmadığı gecede sanatçıyı dinlemeye gelenler arasında Serenay Sarıkaya’da vardı.

Sibel Can’a ‘Fırtınam’ şarkısında eşlik eden ve şarkı söyleyen Serenay Sarıkaya’da büyük beğeni topladı. Sibel Can’ı her zamanki sahne öncesi yine çocukları yalnız bırakmadı. Engincan Ural arkadaşlarıyla ön masadan şarkılara eşlik ederken Melisa ise annesiyle kulisten sahne öncesi bol bol fotoğraf paylaştı. Sibel Can’ın sahnesini izlemek için geceye katılan Serenay Sarıkaya’da birlikte şarkı söyleyerek izleyenlerden tam not aldı.

Sibel Can, “Medcezir dizisinden Serenay Sarıkaya’da burada ne güzel” diyerek yanına gittiği güzel oyuncudan bir şarkı söylemesini istedi. Daha önce söylediği şarkılarla sesinden söz ettiren Serenay Sarıkaya ‘Fırtınam’ şarkısını seslendirdi ve Sibel Can’la düet yaptı. Şarkısı sonrası Can, ‘Maşallah harikasın. NAsıl güzel söylüyor” dedi ve daha sonra Serenay Sarıkaya’nın istediği ‘Benim Yerime de Sev’ şarkısını söyledi. Transparan siyah bluzuyla dikkat çeken Serenay Sarıkaya ile Sibel Can’ın bu hoş anlarını ise görüntülemek isteyen davetliler etrafını sardı.

Bir önceki yazımız olan Yılmaz Erdoğan'dan Russell Crowe yorumu başlıklı makalemizde Ali Hakan, Russell Crowe ve Son Umut hakkında bilgiler verilmektedir.

netgazetesi

http://www.netgazetesi.net

You may also like...

1 Response

  1. February 21, 2015

    […]  Sibel Can’dan Serenay Sarıkaya’ya övgü […]

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *