Shakira Pique ile olan aşkını anlattı

Ünlü şarkıcı Shakira, tutkulu ilişkinin sırrını verdi: “Bence bir ilişkide tutkuyu canlı tutmanın yolu birlikte kahkaha atabilmekten ve komik anlar yaşayabilmekten geçer” Shakira, Women’s Health derigisinin nisan sayısına kapak oldu. Futbolcu Gerard Pique’yle birlikte olan şarkıcı, mutlu ilişkinin sırlarını anlattı: “Bence bir ilişkide tutkuyu canlı tutmanın yolu birlikte kahkaha atabilmekten ve komik anlar yaşayabilmekten geçer…”

37 yaşındaki şarkıcı sözlerini şöyle sürdürdü: “Ama öncelikle her ikinizin de ilişkiyi sürdürmeye, canlı tutmaya kararlı olması, bunu gerçekten istemesi lazım.”
Geçen sene bir erkek çocuk dünyaya getiren Shakira, şu an hayatta bulunduğu yerden memnun olduğunu da sözlerine ekledi. Şarkıcı, “Gerard da benimle aynı şeyi istiyor gibi görünüyor ve bu çok önemli bir şey” dedi.

TAM BİR EV KEDİSİ
Shakira, sürekli şık yerlere gitme taraftarı değil. Aksine yakışıklı sevgilisiyle evinin kanepesinde oturmayı daha çok seviyor: “Sit-com’ları çok seviyorum. Çünkü hayat çok gergin. Bu şekilde rahatlıyorum.”

Bir önceki yazımız olan Hande Subaşı kimdir? Neler yapıyor? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

netgazetesi

http://www.netgazetesi.net

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *