Shadow Warrior oyunu hakkında her şey

Tadı damağınızda kalan Shadow Warrior, 16 yıl aradan sonra modern haliyle geri dönüyor.

Döneminin en orijinal oyunlarından biri olan SW, Zilla holding için çalışan onurlu kahramanımız Lo Wang’ın hikâyesini anlatıyor. Karanlık yüzün yaratıklarını kullanarak Japonya’yı fethetmeye çalışan holding başkanı Master Zilla’nın planını öğrenen Wang, kendisini aksiyonun ortasında buluyor.
Temel amacınız önünüze çıkan bütün düşmanları öldürüp gizli yerleri keşfetmek ve para toplamak. Oyunda yaratıkları biçerek bölümleri geçmenin yolunu arıyorsunuz.

Savaşçınızın kalbinden dökülen coşkulu şiddet duygusu iki farklı yöntemle gün ışığına çıkıyor. Şeytani orduları defetmenin ilk yolu, katananız. Düşmanlarınızın dayanıklılığını test edebileceğiniz mistik güçlü katana ile karşılaşanların sonu lime lime bitiyor.

Yıkıcı bir sonuç istiyorsanız kılıcı şarj edip saldırı düğmesine basın ve izleyin. Diğer yol, egzotik ateşli silahlar. Farklı tarzdaki silahları son kurşununuza kadar iblislerin üzerinde deneyebilirsiniz. Uhrevi/özel güçlerle de şiddeti körükleyin. Ortalıkta bulduğunuz para veya kristallerle güç, yetenek, silah gibi özellikler yükseltilebiliyor. Eğer SR4 Steam hesabınızda varsa ilginç bir silah sizin oluyor.

Yol boyunca Wang’a sürekli sohbet halinde olacağınız Hoji adlı afacan bir ruh rehberlik ediyor. Asya’nın kalıplaşmış klişeleri oyun içerisinde kendisini belli etmiş. Bambu ormanları, Koi havuzları, geleneksel tapınaklar çok güzel. SW’nin parçalama ve dilimleme sahneleri günümüze göre biraz bayat. Grafikleri idare edecek düzeyde ama vahşilik ve eğlencede sınır tanımıyor. Geçmişin ateşini modern öğelerle buluşturan Gölge Savaşçı, katanasını kınından çıkardı.

Bir önceki yazımız olan Facebook paylaşımlarınıza dikkat edin! başlıklı makalemizde facebook, Facebook'ta paylaşılanlar ve Graph arama motoru hakkında bilgiler verilmektedir.

netgazetesi

http://www.netgazetesi.net

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *