Sezen Aksu’nun en zor konseri!

Sezen Aksu, Bodrum Antik Tiyatro’da verdiği konser öncesinde kulisten çıkarken binlerce hayranının gözü önünde yere kapaklandı. İlk müdahalenin ardından Aksu, sahnedeki yerini aldı; kolundaki yırtığa rağmen konserini verdi.

Kazanın ardından 10 dakika içinde sahneye çıkan Sezen Aksu, bu hareketiyle seyirciden coşkulu bir alkış aldı. İlk şarkısı “Gülümse”nin ardından basın mensuplarına dönen “Minik Serçe”, “Düşerken beni çekebildiniz mi? Çekemediniz değil mi? Nasıl haber atlattım ama size” sözleriyle takıldı.

“MENOPOZA GiRDiMENSEME ÜTÜ BASIYORLAR”
Bodrum Antik Tiyatro’da sahne alan Sezen Aksu, ufak bir kaza atlattıktan sonra konserine eski şarkılarından “Gülümse” ile başladı. Konuklarına, “Hoşgeldiniz benim canım arkadaşlarım” diye seslenen Minik Serçe, “Eskiden bu şarkıları kimse bilmezdi. Sadece dinlerdi. Şimdi herkes benimle birlikte söylüyor” dedi. Arada hayranlarıyla sohbet eden sanatçı, bu aralar kuantuma sardığını söylerken, kendisinden “Oy Sezoş, fındık kurdu, seni küçük o..spu’’ diye bahsederek herkesi güldürdü. Sanatçı bir ara, “”Biliyor musunuz menopoza girdim. Enseme ütü filan basıyorlar” diye espri yaptı. Sanatçı, konserinin ikinci bölümünde bir an olsun yerinde durmayarak sahnede ayak basmadık yer bırakmadı.

Bir önceki yazımız olan Murat Boz nereye Oğuz Berkay Fidan oraya başlıklı makalemizde 2013, konser ve magazin hakkında bilgiler verilmektedir.

netgazetesi

http://www.netgazetesi.net

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *