Sezen Aksu Adana Sheraton Otel açılışında

Adana Sheraton Otel’in açılışına katılan Sezen Aksu, geleneksel sahne sohbetleriyle konuklarını kahkahaya boğdu.

Kendisini soytarıya benzeten Aksu, “Şarkı söylemekten çok sizi güldürmeyi seviyorum. Biri, birinin yüzünü güldürmek için bunu yapıyorsa her şeyi yapar” diye konuştu

ADANA SOSYETESi YERLERDE

Sezen Aksu, Adana Sheraton Otel’in açılışı dolayısıyla düzenlenen resepsiyonda konser verdi.
Sanatçı, ayakta kalan konukları sahnenin önüne davet etti: “Yerinizde olsam şimdiye kendimi sermiştim oralara buralara. Siz de yayılın, gelin önlere oturun.”

“SOYTARIYA BENZİYORUM”
Aksu’nun daveti üzerine sahne önüne bağdaş kurarak oturan Adana’nın önde gelen aileleri, konser sonuna kadar yerde eğlendi.
Her zaman olduğu gibi esprileriyle herkesi güldüren sanatçı, gelecek yıl sanat hayatının 40’ıncı yılını kutlayacağını söyledi. Kendisini soytarıya benzettiğini söyleyen Aksu, şöyle konuştu:
“Şarkı söylemekten çok sizi güldürmeyi seviyorum. Bir insan, birinin yüzünü güldürmek için bunu yapıyorsa; her şeyi yapar.”

­ELBİSESİ SÖKÜLDÜ
Sah­ne­ye par­lak, uzun bir kos­tüm­le çı­kan Se­zen Ak­su; el­bi­se­si sö­kü­lün­ce “Dün­ya­nın pa­ra­sı­nı ver­dim… Saf ipek el­bi­se eri­yip gi­di­yo­r” di­ye­rek herkesi güldürdü.

Bir önceki yazımız olan Arkadaşım Hoşgeldin Harbiye Açıkhava'da başlıklı makalemizde Arkadaşım Hoşgeldin, ezgi mola ve Tolga Çevik hakkında bilgiler verilmektedir.

netgazetesi

http://www.netgazetesi.net

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *