Şeyma Subaşı ‘dan Sonbahar Melankolisi kreasyonu

MERCEDES  Benz Fashion Week İstanbul’un son gününde genç tasarımcı Şeyma Subaşı, ‘Sonbahar Melankolisi’ adını verdiği 2015 İlkbahar/Yaz kreasyonunu görücüye çıkardı.

Defilede podyuma çıkan sunucu Burcu Esmersoy, tam not aldı.
ACUN    Ilıcalı defileyi yardımcısı Esat Yontuç ve Murat Boz’la birlikte izledi. Finali Esmersoy’la el ele yapan Subaşı’yı davetliler ve Ilıcalı ayakta alkışladı.

SONBAHAR TASARIMLARI

Şeyma Subaşı, ‘Sonbahar Melankolisi’ adını verdiği koleksiyonunu tanıttı.    Burcu Esmersoy’un baş manken olduğu defile, ünlü isimlerin akınına uğradı

Mercedes-Benz Fashion Week Istanbul, Şeyma Subaşı defilesiyle kapanışı yaptı. Subaşı’nın koleksiyonu modaseverlerden büyük alkış aldı. Defileye; İdil Fırat, Derya Şensoy, Murat Boz gibi isimlerin yanı sıra Acun Ilıcalı da katıldı. Kreasyonunun en özel parçasını Burcu Esmersoy ile tanıtan Şeyma Subaşı, defile sonunda yine Esmersoy’la birlikte podyumda yürüdü.

Bir önceki yazımız olan Mustafa Erdoğan'dan Erhan Çelik için konuştu başlıklı makalemizde Anadolu Ateşi, erhan çelik ve gülben ergen hakkında bilgiler verilmektedir.

netgazetesi

http://www.netgazetesi.net

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *