Sesi Çok Güzel yarışmasının jüri üyeleri belli oldu

Sesi Çok Güzel’ yarışmasının jüri üyeleri Sibel Can, Sertab Erener ve Gökhan Türkmen, aldıkları ihbar telefonlarıyla yeni sesler keşfedecek.

Fox’ta önümüzdeki günlerde ön seçmeleri yapılacak yeni bir ses yarışması başlıyor. ‘Sesi Çok Güzel’ adlı yarışmanın jüri koltuğunda Sibel Can, Sertab Erener ve Gökhan Türkmen yer alacak. Sunuculuğunu Emre Karayel’in yapacağı yarışma 15 Nisan’da ilk bölümüyle ekrana gelecek. Her bir jüri kendi adına kurulan telefona gelen ihbarları değerlendirerek, Türkiye ve komşu ülkelerde yetenek avına çıkacak.

Gelen ihbarlar sonucu il il dolaşıp, iyi sesleri seçecek olan jüri, kendi takımına sadece üç kişiyi alabilecek. Her bölümde dokuz kişinin yarışacağı programda, 13’üncü hafta sonunda birinci olan yurt dışında müzik eğitimi ve bir evin sahibi olacak. Jüri üyelerinden Sibel Can’ın bölüm başına 150 bin TL aldığı konuşulurken, Sertab Erener ve Gökhan Türkmen’in ise 50 bin TL aldığı iddia edildi.

CADDE

Bir önceki yazımız olan Sibel Pamuk'un elbisesi için 760 horozu öldürüldü! başlıklı makalemizde horoz ve sibel pamuk hakkında bilgiler verilmektedir.

netgazetesi

http://www.netgazetesi.net

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *