Sertap Erener’in yeni sevgilisi Emre Kula

Sanatçı Sertab Erener ve 18 yıl beraberlik yaşadığı sevgilisi Demir Demirkan geçen ekim ayından yollarını ayırmıştı. Bu sürpriz ayrılığın ardından Demir Demirkan’ın, uğruna Erener’le ilişkisini bitirdiği sevgilisinin lise aşkı Seda İnce olduğu ortaya çıkmıştı.

Sertap Erener‘le ayrıldıktan bir hafta sonra Demirkan ve İnce objektiflere yakalanmıştı. Bu ayrılığın ardından Erener’de genç şarkıcı Can Bonomo’nun orkestrasında elektro gitar çalan Emre Kula‘yla yakınlaşmaya başladı. Erener ve Kula’nın yaklaşık iki aydır beraber olduğu iddia edildi.

‘Bulunmam Gerek’ isimli üçüncü albümünü piyasaya çıkartan Can Bonomo geçen ay Taksim’de bir mekanda tanıtım için lansman konseri düzenlemişti. Erener ve eski sevgilisi Demir Demirkan’ın da aralarında bulunduğu çok sayıda ünlü ismin katıldığı gecede ‘Eski sevgililer pişti oldu’ haberleri basında yer almıştı. Erener’in hem arkadaşı Can Bonomo’ya destek olmak için hem de Bonomo’nun orkestrasında yer alan Emre Kula‘yı yalnız bırakmamak için albüm konserine katıldığı öğrenildi.

Bir önceki yazımız olan Benzemez Kimse Sana neden bitti? başlıklı makalemizde benzemez kimse sana, Benzemez kimse sana neden bitti ve star tv hakkında bilgiler verilmektedir.

netgazetesi

http://www.netgazetesi.net

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *